Технології

Тім Кук впевнений, що iPhone SE (2020) швидший за будь-який Android-смартфон

iPhone SE 2

Недавно головний дизайнер HUAWEI розкритикував новий iPhone SE, заявивши, що такому смартфону просто немає місця в сучасному світі і він не зацікавить покупців. Однак у Тіма Кука, глави Apple, абсолютно протилежна думка з цього приводу. Він упевнений, що їх доступний iPhone краще будь-якого Android-смартфона. Принаймні, в одному.

Глава Apple прокоментував, який рівень продажів очікує компанія від iPhone SE (2020), підкресливши, що він розраховує на високий рівень попиту в країнах із середнім рівнем доходу, а також значний приплив нових користувачів «з табору Android». Серед переваг iPhone SE (2020) Тім Кук виділив флагманський процесор, який укладений в компактний корпус.

“Я думаю, що з виходом iPhone SE (2020) багато хто зважиться перейти на iOS. Це неймовірна пропозиція. У даній моделі такий же процесор, як і в наших флагманах, і зараз вона швидше будь-якого самого продуктивного Android-смартфона. Ми завжди прагнули представляти найкращі продукти за хорошою ціною. Це наша фундаментальна стратегія, яка зовсім не змінилася. Як Ви знаєте, з оновленням серії SE відбулася велика пауза і ми раді, що вона доступна знову”, — заявив глава Apple.

Читайте також:  Мембрана з нановолокна робить з морської води питну

Проведена раніше розбирання авторитетною лабораторією iFixit показала, що дана модель багато в чому дублює iPhone 8. В якості запасних частин від “вісімки” можуть використовуватися дисплей, датчик наближення, Taptic Engine, основна камера і мікрофон. Ціна iPhone SE (2020) стартує в США з $399, а в Україні — від 14 440 гривень.

Джерело: 9to5mac.com