Технології

Франція і Німеччина створять «танк майбутнього» для Європи

Main Ground Combat System (MGCS)

Контракт на створення бронемашини в рамках проекту Main Ground Combat System (MGCS) підписаний урядами двох країн.

Влада Німеччини і Франції підписали дві угоди, спрямовані на розробку нової основної наземної бойової системи — «Європейського танка майбутнього» — яка замінить нинішні танки: німецький основний танк Leopard 2 і французький основний танк Leclerc AMX-56.

Як повідомляє La Tribune, мова йде про розробку архітектури MGCS і опрацювання всіх аспектів прийдешньої бронемашини. Роботи повинні бути завершені до 2030 року, а вже в 2035 році перші екземпляри нових танків повинні надійти на озброєння армій Німеччини і Франції.

Читайте також:  У драйверах NVIDIA знайдена небезпечна уразливість

Контракт підписаний Міністром оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер і її французьким колегою Флоранс Парлі. Угода про роботу над MGCS повинна була бути укладена ще кілька років тому, але сторони довго не могли розділити сфери відповідальності і домовитися про експортні поставки бронемашини.

Leopard 2

Leopard 2

Нагадаємо, створений в 1979 році танк Leopard 2 стоїть на озброєнні армій Німеччини, Голландії, Австрії, Норвегії, Швеції, Швейцарії, Іспанії, Данії, Греції, Фінляндії та інших країн, а випускається з 1990 року Leclerc AMX-56 використовують армії Франції та Об’єднаних Арабських Еміратів.