Наука

Вчені назвали можливу причину “повторного зараження” коронавірусом

COVID-19

Перехворілі на COVID-19 можуть як і раніше нести глибоко в легенях частки вірусу, що не виявляються звичайними методами тестування.

Коронавірус може залишатися в організмі пацієнтів навіть після їхнього офіційного одужання. Це з’ясували вчені з Армійського медичного університету міста Чунцин в Китаї, повідомляє в четвер, 30 квітня, South China Morning Post з посиланням на дослідження.

За даними дослідників, люди, які перехворіли на COVID-19, можуть як і раніше нести глибоко в легенях частки вірусу, що не виявляються звичайними методами тестування. Зокрема, вони вивчили випадок пацієнтки, яка пройшла курс лікування і тричі здала тест, який показав негативний результат. Жінці зробили комп’ютерну томографію і готували до виписки, однак на наступний день вона несподівано померла від серцевого нападу.

Читайте також:  Астрономи виявили планету, яка повинна була згоріти

Після розтину вчені виявили сліди часток коронавірусу в глибоких тканинах легенів, хоча їх не було в тканинах печінки, серця, кишечника і в кістковому мозку. При цьому, за словами медиків, приховані штами в легенях не викликали жодних явних симптомів.

Дослідники вважають, що це може пояснювати випадки “повторного” виявлення коронавірусу у пацієнтів, які за всіма ознаками вважалися здоровими.

Залишити коментар