Технології

Аналітики назвали найпопулярніший і найбільш продаваний смартфон у світі

Смартфони

Аналітичний ресурс DeviceAtlas опублікував результати дослідження, присвяченого популярності смартфонів. Представлений рейтинг дозволив визначити, який гаджет користується найбільшим попитом в різних регіонах, а за яким значаться найвищі показники продажів серед окремо взятих моделей.

За даними джерела, звання найпопулярнішого пристрою дісталося представленому ще в 2016-му смартфону iPhone 7. Хоча апарат не може похвалитися великими продажами в останні два роки, він залишається одним з найбільш використовуваних гаджетів, судячи з споживаного веб-трафіку. Другий рядок рейтингу розділили Samsung Galaxy S8 і Galaxy S9 — обидві моделі затребувані в десятках країнах по всьому світу.

Серед найбільш продаваних смартфонів в Північній Америці першими знову виявилися гаджети Apple-лідерство утримують iPhone 11 і iPhone XR. Згідно з наведеною статистикою аналітичного агентства Counterpoint Research, в поточному році на ці дві моделі припадає близько 12% і 6% продажів відповідно на території регіону. Більш того, перші п’ять рядків в США займають саме смартфони з яблуком на логотипі.

Читайте також:  Названо найгірші паролі 2020 року

У Європі ж топ продажів мобільних пристроїв відкрив Samsung Galaxy A50, що обігнав iPhone XR і iPhone 11, а четверту і п’яту сходинку зайняли Samsung Galaxy A10 і A40 відповідно. Зовсім інша картина спостерігається на китайському ринку – там список бестселерів очолили OPPO A5 і A9, що займають першу і другу позиції в зведеному рейтингу моделей.

Джерело: foxbusiness.com

Залишити коментар