Суспільство

Поліція відклала запуск автоматичної фіксації порушень ПДР

Відеофіксація

Запуск системи фіксації порушень правил дорожнього руху відкладений до закінчення режиму суворого карантину. “Листи щастя” почнуть приходити українським водіям пізніше.

Міністерство внутрішніх справ перенесло запуск системи автоматичної фотофіксації дорожнього руху, запланований на 1 травня. Про це повідомила прес-служба МВС на своїй сторінці у Facebook в середу, 29 квітня.

Перенесення пояснили введеними в країні карантинними заходами, які вплинули і на роботу деяких підрозділів поліції.

“12 березня 2020 року МВС України презентувало пілотний проект системи фіксації адміністративних правопорушень в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі… Але 11 березня уряд ввів строгі карантинні заходи, щоб не допустити поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 на території України. Ці обмеження частково стосуються і роботи певних підрозділів Національної поліції та інших організацій, задіяних у процесі роботи системи автофіксації”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  У Києві різко підскочив добовий приріст COVID-19

У зв’язку з цим в МВС прийняли рішення перенести запуск системи фотофіксації порушень правил дорожнього руху до закінчення режиму суворого карантину.

Джерело: Кореспондент

Залишити коментар