Наука

Як виглядає Земля з поверхні Місяця: дивовижна анімація

Земля і Місяць

Колишній співробітник NASA змонтував приголомшливий відеоролик, завдяки якому ми можемо поглянути на рідну планету з перспективи спостерігача ззовні.

Оскільки в даний час міжпланетні перельоти для людини ще недоступні, ми неабияк обмежені в здатності спостерігати за космосом. Поглянувши у вечірнє небо, можна розгледіти Місяць і міріади зірок – але ви коли-небудь замислювалися над тим, як виглядає Земля з поверхні нашого супутника?

Використавши справжні фотографії NASA, скани місячної топографії і набір геоданих з супутників, колишній співробітник агентства створив відеоролик у високій роздільній здатності. Він демонструє те, як виглядає Земля для спостерігача з місяця — і в той же час показує, як Місяць виглядає з Землі в точно такому ж наближенні. В результаті глядач отримує можливість познайомитися з унікальною, раніше недоступною перспективою.

Читайте також:  Вчені довели, що «протилежності не притягають»

За словами автора ролика, Джеймса О Донхью, його метою було показати фази, повороти, кути і зміни розміру обох космічних тел. У Твіттері він також згадав, що більшу частину часу він проводить за створенням подібних анімацій, так що в майбутньому нас можуть чекати й інші дивовижні роботи:

Залишити коментар