Зараз

8 відмовок, які не дозволять вам стати успішним

Якщо ви мрієте про успіх, вам потрібно обов’язково захотіти цього. Зупиніться на хвилинку і згадайте приклади декількох успішних людей. Як вони досягли всього того, що мають? Звичайно ж, їм не просто пощастило. Вони просто хотіли цього і були готові на все. А ті, хто насправді не хочуть нічого досягати, знаходять масу відмовок. The Entrepreneur пропонує познайомитися з вісьмома найпопулярнішими поясненнями людей про те, чому у них нічого не виходить.

“Я не знаю, як почати бізнес”

У багатьох моїх друзів є діти. Але в ті моменти, коли їм тільки належало стати батьками, всі вони говорили, що просто не уявляють, як це буде. І знаєте, що? Все вийшло відмінно, вони впоралися і просто вчилися по ходу, питали поради у інших батьків або навіть шукали відповіді в Інтернеті.

Ніхто не починає свій бізнес з вивчення всього. Більше того, ви ніколи не будете знати абсолютно все. Бути бізнесменом – це щось на зразок постійної освітньої подорожі. Знайдіть ментора, спілкуйтеся з іншими підприємцями, використовуйте всі доступні ресурси для пошуку відповідей на свої питання.

“У мене недостатньо грошей”

Компанія Dell, яка є одним з найбільших виробників ПК на сьогоднішній день, починалася з $ 1 000. Розмови про те, що у вас недостатньо грошей для старту бізнесу – це відображення небажання робити щось, невпевненості або прагнення “потягнути” час. Насправді, існує маса способів почати свій бізнес без капіталу. Почніть з малого, скоротіть непотрібні витрати або створіть миттєве джерело доходу.

“Я не хочу влазити в борги”

Вам не потрібно брати великі позики в банку для того, щоб почати свій бізнес. Звичайно, кредит може допомогти у зростанні вашої компанії, але розвиток можливий і без позикових коштів. Починайте з самого малого і рухайтеся невеликими кроками. Не всякий бізнес може відразу ж стати успішним, незалежно від того, скільки вкладень він отримав. Більшість компаній провалюються не через відсутність фінансування. Набагато більшу небезпеку представляють неправильні рішення.

“Я хочу сконцентруватися на родині”

Багато людей використовують цю відмовку для того, щоб продовжувати будувати свою кар’єру або присвячувати роботі час з 9 до 6 і ненавидіти такий порядок речей. Ніхто не змушує вас все кидати і ризикувати заради бізнесу. Можна спробувати поєднувати роботу і власну справу. Найголовніше в цьому питання – почати.

Ключем до всього є грамотний тайм-менеджмент. Якщо у вас робота і сім’я, а вільного часу зовсім мало, спробуйте вставати раніше і працювати над власною справою до того, як підете в офіс. Таким же чином небагато часу можна знаходити і ввечері. Чи хочете ви жертвувати вільним часом і сном? Якщо вам потрібен успіх, то так.

“Я вже пробував, у мене не вийшло”

Тільки у деяких бізнесменів все виходить в першого разу. Якщо вам не пощастило, відійдіть на крок назад і спробуйте ще раз. Якщо у вас дійсно є підприємницьких дух, помилки вас не зупинять, а тільки мотивують. Невдачі – це жахливі відмовки. Якщо ви прийняли рішення більше не ризикувати, відкрито зізнайтеся собі в цьому.

“У мене немає часу”

Якщо ви чогось дійсно хочете, час обов’язково знайдеться. Вставайте до світанку, лягайте пізно, припиніть дивитися “Гру престолів” або влаштовувати собі години відпочинку, відмовтеся від вихідних, але знайдіть час.

“У мене і так багато проблем і неприємностей”

У житті завжди щось відбувається, а обставини змушують долати важкі ситуації. Ніхто не застрахований від складних часів, і абсолютно всі проходять через перешкоди. Навіть якщо трапилося щось дуже погане, оточіть себе приголомшливими людьми і використовуйте будь-який негативний досвід як мотивацію.

“Хтось уже забрав мою ідею”

Ця відмовка – одна з найулюбленіших. Ви справді вважаєте, що хтось міг вже реалізувати вашу ідею? Не забувайте, що не всі 100% ідей повинні бути унікальними. Ви все ж, можете винаходити велосипед заново. У тому випадку, якщо хтось вже дійсно займається схожою діяльністю, це тільки підвищує шанси вашого задуму на успіх. У світі існує величезна кількість виробників машин, але чому ж тоді Елон Маск вирішив створювати Tesla? Просто він знав, що зможе зробити це краще за інших.

Кожен минулий день – це безповоротно втрачена можливість. Якщо ви хочете чогось, то назавжди забудьте про відмовки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *