Суспільство

Пентагон розсекретив відразу три відеозаписи за участю НЛО

НЛО

“Літаючі тарілки” вже не перше десятиліття розбурхують уми уфологів і ентузіастів. На просторах мережі інформації на цю тему більш ніж достатньо — але ось її достовірність майже завжди залишається непідтвердженою. Крапку в інтернет-суперечках несподівано взялося поставити Міністерство оборони США. Відомство не тільки відкрило доступ до деяких «секретних матеріалів», але і підтвердило справжність опублікованих відеозаписів.

На офіційному сайті Пентагону були опубліковані раніше засекречені записи, зроблені Військово-Морськими силами США. Одне відео було знято в листопаді 2004 року, а два інших — в січні 2015-го. Зафіксовані повітряні явища донині характеризуються як “непізнані”.

Читайте також:  В Україні добовий рекорд зі щеплень від COVID-19

Зробити цю інформацію надбанням громадськості Міністерство оборони США спонукала “несанкціонована публікація відеозаписів в 2007 і 2017 роках”. Після ретельного аналізу департамент встановив, що вільний доступ до записів не призведе до витоку будь-яких технологій, і не буде перешкоджати подальшим розслідуванням невпізнаних явищ в повітряному просторі. Крім того, такий крок допоможе прояснити будь-які здогадки людей, про те, чи були поширювані кадри реальними, а також побачити, чи присутній на записах «щось ще».

Всі три розсекречених відео та інші супутні матеріали можна подивитися і навіть завантажити для подальшого вивчення на сайті Міноборони США.

Джерело: defense.gov