Суспільство

Польща готує чартери для українських заробітчан

Збір урожаю

У країні не вистачає робочої сили, аби впоратися із сільськогосподарськими роботами, і польські фермери ризикують втратити урожай.

У Польщі готують чартерні рейси для заробітчан, які повинні працювати в сільському господарстві під час карантину. Про це заявив президент служби персоналу промисловців Кшиштоф Інглот в ефірі польського телеканалу TVP, передає ТСН у понеділок, 27 квітня.

Інглот сказав, що в Польщі гостра нестача сезонних робітників, тому фермери не зможуть зібрати урожай без українських заробітчан.

Читайте також:  Вчені розповіли, якою буде їжа в 2030 році

“Ми хочемо перевезти перших 200 осіб з України на фабрики до Вроцлава”, – зазначив Інглот.

Він також вказав, що німецькі фермери вже привезли сезонних робітників з Румунії, а польські – скаржаться, що скоро потрібно буде збирати спаржу і полуницю, а робочих рук як не було, так і немає. Зібраний урожай важливіший за витрати на чартерні рейси, резюмував Інглот.

Раніше фінська державна телерадіокомпанія Yle повідомила, що Фінляндія готує чартери для сезонних робітників з України. Фінляндія потребує 1500 працівників – вони критично важливі для місцевого сільського господарства, написало видання. Потім посольство Фінляндії спростувало новину про чартери для заробітчан.

Залишити коментар