Наука

Цвітіння тюльпанів зняли з космосу

Тюльпани

Супутники Copernicus Sentinel-2, що належать Європейському космічному агентству, зняли з космосу процес цвітіння тюльпанів на полях Голландії.

Супутники Європейського космічного агентства Copernicus Sentinel-2 зняли з космосу процес цвітіння тюльпанів на полях Голландії.

Знімки були зроблені в період з 5 по 20 квітня, і на них добре видно, як спочатку зелені і коричневі поля навколо містечка Ліссе, одного з центрів тюльпанів, змінюють колір на жовтий, червоний і помаранчевий. Тюльпани будуть цвісти досить короткий час-після того, як вони повністю розпустяться, квіти обріжуть, щоб зберегти цибулини, які потім підуть на експорт. Зазвичай цвітіння тюльпанів в Голландії збирає мільйони туристів, але зараз, у зв’язку з пандемією коронавірусу, поспостерігати за цим процесом можна тільки у віддаленому режимі.

Читайте також:  Медикам вперше вдалося зменшити біологічний вік людини

Подивитися “космічне” цвітіння тюльпанів і зберегти знімки собі на пам’ять можна на сайті ЕКА.

Супутники Sentinel є основою координованої Євросоюзом програми Copernicus, завданням якої є моніторинг стану природних ресурсів і клімату. Одержувана з цих супутників інформація може бути також використана при ліквідації стихійних лих.

Залишити коментар