Ідея

Що потрібно змінити в 30 років, щоб забезпечити собі успіх на все життя?

Коли у вас немає чітких планів на життя в 20 років – це нормально. Але в 30 настає час правильного вибору і формування звичок, які допоможуть досягти успіху у всіх сфера – фінансової, особистої та кар’єрної. Business Insider пропонує 9 кроків, які потрібно зробити вже сьогодні.

Припиніть палити

Незважаючи на те, що ви не можете скоротити шкоду, яку вже завдали своєму здоров’ю, останні дослідження показують, що люди, які припинили курити до 40 років, знижують ризик смертності на 90% порівняно з тими, хто так і не зміг відмовитися від цієї звички .

Почніть дотримуватися розпорядку сну

Спробуйте лягати спати і прокидатися в той час, коли вам цього хочеться. Якщо ви будете спати довше звичайного хоча б кілька днів поспіль, то ризикуєте збити цикл своїх біологічних годин.

Почніть займатися спортом

Після 30-ти людина починає втрачати м’язову масу, саме тому дуже важливо активно тренуватися. Вибирайте ті види спорту, які вам подобаються, оскільки шанс кинути заняття, які не до душі, дуже високий.

Почніть планувати

Витрачайте всього кілька хвилин в день на те, щоб спланувати справи і виділити найважливіші завдання. Це істотно змінить ваше ставлення в роботі, поліпшить мотивацію. Більше того, така методика допоможе легко відновити в пам’яті всі події та активності.

Почніть відкладати

Вам може здатися, що часи великих заробітків ще попереду, але формула складних відсотків говорить про те, що почати накопичувати заощадження краще якомога раніше.

Почніть втілювати в життя свою мрію

Неважливо, про що ви мрієте – купити будинок, мати дітей або написати книгу, виберіть одну мету і послідовно рухайтеся до неї. Подумайте, що ви зможете зробити в найближчі 12 місяців і дійте.

Припиніть спроби сподобатися абсолютно всім

Якщо ви вирішите скоротити кількість друзів у Facebook до 500 або просто почнете більше спілкуватися з людьми, які роблять вас щасливішими і краще, то зможете мудріше й ефективніше інвестувати свій час та розтрачувати енергію.

Припиніть порівнювати себе з іншими

Постійні вивчення досягнень інших не допоможуть вам на шляху до своїх цілей. Набагато краще зосередитися на тому, що ви хочете отримати і оцінці своїх успіхів цих сферах і напрямках.

Навчіться прощати себе

Успіх багато в чому залежить від вашої здатності прощати себе і вчитися на власних помилках. Люди, практикують подібний підхід, сприймають помилки як уроки і не допускають подібних промахів в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *