Технології

Представлений 1400-сильний електромобіль з парашутом

Ford Performance

Новий Mustang Cobra Jet 1400 створений спеціально для участі в дрег-рейсингу.

Підрозділ Ford Performance, який відповідає за створення гоночних версій автомобілів американської марки, представив новий проект — перший в історії бренду електромобіль, створений для участі в гонках на чверть милі по прямій.

Модель Mustang Cobra Jet 1400 оснащується 1400-сильною електричною силовою установкою, що розвиває крутний момент близько 1500 Н•М. такі характеристики дозволяють машині пройти класичну дистанцію дрег-рейсингу в 402 метри швидше 8 секунд, розвиваючи на фініші близько 275 км/год.

Читайте також:  Вчені створили економічне і безпечне «скло» з дерева

Ford Performance

Відповідно до вимог Національною асоціацією хот-родів( NHRA), яка контролює гонки по прямій в США, електромобіль отримав сертифікований каркас безпеки, гальмівний парашут, віллі-бар (додаткове колесо в задній частині кузова, що перешкоджає перевороту машини на розгоні), а також нові колеса з покришками-сліками. У салоні з’явилися гоночне сидіння і ремені безпеки.

Після випробувань, які Mustang Cobra Jet 1400 пройде найближчим часом, автомобіль продемонструють на етапах чемпіонатів з дрег-рейсингу. Гоночний електромобіль, який поки представлений в статусі прототипу, найближчим часом планують зробити серійною машиною.

Залишити коментар