Технології

Електричний пікап Tesla Cybertruck зможе плавати

Tesla Cybertruck

За словами глави американського автовиробника, нова модель якийсь час протримається на воді.

Перший пікап в історії Tesla, який піде у виробництво вже в 2021 році, зможе долати водні перешкоди і навіть плавати короткий час. Про це, спілкуючись зі своїми підписниками в Twitter, заявив засновник і глава Tesla Ілон Маск.

Відповідаючи на питання, чи зможе Cybertruck долати струмки, які часто трапляються на шляху мисливців і рибалок, керівник американської марки запевнив, що електропікап не просто проїде через водні перешкоди, а й навіть зможе якийсь час плавати, якщо виникне така необхідність.

Ніякої інформації про те, якої глибини броди зможе без проблем проїжджати електромобіль, а також за рахунок чого буде забезпечена можливість машини плавати, засновник Tesla не повідомив. При цьому відомо, що пікап отримає адаптивну пневмопідвіску, здатну регулювати дорожній просвіт (максимальний кліренс заявлений на рівні 41 см).

Читайте також:  YouTube запросить паспорта та банківські картки

Нагадаємо, Tesla Cybertruck була представлена восени 2019 року. Для моделі заявлені кілька модифікацій, що розрізняються характеристиками силової установки, а також обіцяний набір аксесуарів, який зможе перетворити електромобіль в будинок на колесах.

Залишити коментар