Технології

Viber додає повідомлення, які самовидаляються в звичайні чати

Viber

Розробники Viber оголосили про розширення функціональності месенджера. Незабаром у користувачів з’явиться можливість відправляти самовидаляемие повідомлення не тільки в секретних, але і в звичайних чатах. Це дозволить ділитися важливою інформацією, не турбуючись про безпеку даних.

При відправці повідомлення з текстом, відео, фото або будь-яким іншим файлом користувач зможе встановити таймер на кілька секунд, хвилин, годин або днів. Автоматичний відлік часу до видалення повідомлення буде запущений відразу ж після того, як одержувач його побачить.

Читайте також:  Google звинуватили в монополії і запропонували розділити на окремі компанії

Для створення зникаючого повідомлення потрібно натиснути на значок годинника в нижній частині чату і вибрати час, після закінчення якого пост зникне.

Viber

“Ми зробимо зникаючі повідомлення доступними для звичайних чатів з двома учасниками. Ця функція з’явилася в Viber в 2017 році в рамках “секретних” листувань. Згодом ми переконалися, що подібну міру забезпечення конфіденційності, включаючи відправку повідомлення, коли співрозмовник робить скріншот зникаючого повідомлення, краще додати і в звичайні чати. Таким чином ми стаємо ще на один крок ближче до звання найбезпечнішої платформи для спілкування”, – зазначив операційний директор Rakuten Viber Офір Еял.

Читайте також:  EA розповіла про терміни виходу нових Battlefield і Need for Speed

Про точні терміни появи нової функції в Viber розробники не повідомляють.