Гроші

25 цитат відомих людей про багатство і бідність

Кажуть, що багатий не той, хто багато заробляє, а той, хто мало витрачає. Уміння правильно розпоряджатися грошима – одна з головних якостей воістину багатих людей.

Історія знає безліч прикладів, коли багатство, яке несподівано звалилося дуже скоро призводить до банкрутства. Людина, не готова до такої відповідальності, враз спускає весь стан і залишається біля розбитого корита.

Бути по-справжньому багатим – це складний шлях, який можна осилити тільки з розумінням того, що гроші – не мета, а лише засіб для досягнення мети.

BizUA підготував добірку цитат всесвітньо відомих підприємців, авторів, лідерів, які допоможуть вам зрозуміти сенс бідності і багатства:

 1. “Ви багаті, якщо купуєте те, що хочете, робите те, що хочете, і не замислюєтеся про те, скільки це коштує” – Джон Пірпонт Морган, американський підприємець, банкір і фінансист.
 2. “Якщо ви питаєте, скільки йде на рік на утримання яхти, значить вона вам не по кишені” – Джон Пірпонт Морган, американський підприємець, банкір і фінансист.
 3. “Зайві багатства – це священний тягар, який накладає на свого володаря борг розпорядитися ним протягом свого життя так, щоб ці багатства пішли на користь суспільству” – Ендрю Карнегі, американський мультимільйонер, великий сталепромисловець.
 4. “Збирання багатства – один з найгірших видів ідолопоклонства. Жоден ідол не є таким руйнівним, як поклоніння грошам” – Ендрю Карнегі, американський мультимільйонер, великий сталепромисловець.
 5. “У багатих людей маленькі телевізори і великі бібліотеки, а в бідних – маленькі бібліотеки і великі телевізори” – Зіг Зіглар, фахівець в області мережевого маркетингу.
 6. “Ваш приголомшливий мозок може підняти вас з убогості до багатства, перетворити вас з одинака на загального улюбленця, вивести з депресії, зробивши щасливим і радісним, – якщо ви правильно скористаєтеся ним” – Брайан Трейси, канадський бізнес-тренер.
 7. “Важливо не те, скільки грошей ви заробляєте, а те, скільки грошей у вас залишається, як вони працюють на вас, і скільки поколінь ви зможете ними забезпечити” – Роберт Кійосакі, американський підприємець, інвестор.
 8. “Якщо ви хочете бути багатим, ви повинні розвивати своє бачення. Ви повинні стояти на краю часу, вдивляючись у майбутнє” – Роберт Кійосакі, американський підприємець, інвестор.
 9. “Як правило, чим більше грошей ви заробляєте, тим більше витрачаєте. Ось чому багато грошей не зробить вас багатим – активи роблять вас багатим” – Роберт Кійосакі, американський підприємець, інвестор.
 10. “Єдина різниця між багатим і бідним в тому, як вони використовують свій час” – Роберт Кійосакі, американський підприємець, інвестор.
 11. “Бідний не той, у кого немає грошей, а той, у кого немає мрії” – Сократ, давньогрецький філософ.
 12. “Головна користь капіталу не в тому, щоб зробити більше грошей, але в тому, щоб робити гроші заради покращення життя” – Генрі Форд, засновник автомобільної компанії Ford Motor Company.
 13. “Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, удачливий, і думає постійно про гроші” – Стів Джобс, засновник компанії Apple.
 14. “Він багатий чи бідний по тому, ким він є, а не по тому, що він має” – Генрі Уорд Бічер, соціальний реформатор і оратор.
 15. “Людина, у якої немає грошей, бідна, але той, у кого немає нічого, крім грошей, ще бідніший” – Орісон Сует Марден, знаменитий американський психолог, автор книги “Найбільший секрет. Неймовірна сила думки”.
 16. “Бажати багатства, але при цьому постійно підсвідомо очікувати невдачі у фінансовій сфері, постійно сумніватися у своїх здібностях, намагаючись домогтися успіху, рівносильно спробі дістатися до Східного узбережжя, слідуючи при цьому на Захід. Ваші плани приречені на провал, поки ви сумніваєтеся в собі і цим притягаєте до себе невдачі “- Орісон Сует Марден, знаменитий американський психолог, автор книги” Найбільший секрет. Неймовірна сила думки “.
 17. “Чотири примари переслідують бідного – старість, хвороба, нещасний випадок і безробіття” – Девід Ллойд Джордж, британський політичний діяч.
 18. “Серед багатьох багато людей, які страхітливо бідні духовно. Легко нагодувати голодного, укласти в ліжко того, у кого немає ліжка, але як важко перемогти злобу, агресію, розчарування, самотність” – Мати Тереза.
 19. “Коли у Вас немає грошей – це проблема. Але ще більша проблема – це, коли люди мають гроші в надлишку і не ведуть бізнес, не інвестують, не створюють нові робочі місця. Вони думають тільки про майно, про майно …” – Карлос Слім, мексиканський мільярдер, один з найбагатших людей планети.
 20. “Величезне багатство йде рука об руку з великою відповідальністю, зобов’язаннями поділитися з суспільством і забезпечити найкращий розподіл цих коштів тим, хто їх потребує” – Білл Гейтс, співзасновник компанії Microsoft.
 21. “По суті, багатіти – це важка праця, і, якщо ідея, яка відвідала вас, на перший погляд здається нездійсненною, подумайте ще раз, перш ніж відмовитися від неї: а так вона безумна?” – Дональд Трамп, американський бізнесмен, президент компанії Trump Organization.
 22. “З бажань багатств не виходить. Вони виходять з ясного плану дій, заснованого на таких же ясних устремліннях і здійснюваного з необхідною наполегливістю” – Наполеон Хілл, психолог успіху, автор світового бестселера “Думай і багатій”.
 23. “Мільйони людей все життя не можуть вибратися з бідності і навіть убогості тільки з однієї причини: через відсутність добре продуманого плану” – Наполеон Хілл, психолог успіху, автор світового бестселера “Думай і багатій”.
 24. “Я розповім секрет, як розбагатіти на Уолл-стріт. Будьте жадібними, коли інші поводяться обережно. Будьте обережним, коли інші жадніють” – Уоррен Баффет, найбільший у світі і один з найбільш відомих інвесторів.
 25. “Краще жити багатим, ніж померти багатим” – Семюел Джонсон, англійський літературний критик XVIII століття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *