Смартфон

5 міфів мобільної індустрії

Сьогодні, коли світ технологій стрімко розвивається, необхідно докласти дуже багато зусиль, щоб обігнати акул бізнесу або хоча б застати їх зненацька. Але навіть у безперервно мінливої ​​сфері діяльності, перетворення, викликані мобільними технологіями, дуже важко прийняти. Мобільна індустрія – це не просто нова арена. Це інший спосіб мислення.

Корисний крок для адаптації до нової реальності – дозволити невизначеності і недорозумінню піти. Але одна справа, якщо створення мобільного додатку – це ваше хобі. Зовсім інша історія, якщо ви збираєтеся розвивати бізнес.

Компанія з розробки мобільних додатків TheAppSolutions поділилася кількома простими правилами мобільної індустрії.

Міф 1. Нагромадження капіталу залежить тільки від клієнтської бази

Комерційні директори чітко розуміють, що наявність величезної клієнтської бази не означає, що ваш продукт принесе прибуток. Безліч мобільних додатків є на безкоштовній основі. А це означає, що засновники мобільного бізнесу повинні докласти більше зусиль при розробці свого плану монетизації.

Вони можуть вчитися на помилках інших компаній, які зуміли монетизувати свої досягнення. Але є один позитивний момент в смартфон-революції, яка створила кілька нових джерел прибутку. В даний час підприємцям немає потреби заохочувати користувачів використовувати їх продукцію, тому що для користувача дані стають новою валютою.

Міф 2. У центрі уваги хороша маркетингова стратегія

Перше правило полягає в тому, що якість повинна переважати над кількістю, а не навпаки. Невелика група перевірених і вибраних користувачів більш ефективна, якщо говорити про отримання капіталу, ніж безлика маса користувачів.

Досить дивно, що навіть у наш час великі компанії зациклені на одній цифрі – якомога більше завантажень додатків, замість того щоб зосередитися на лояльних користувачів. Інвестування в менше джерело клієнтів може здатися безрозсудним. Але це саме те, чого вимагає мобільний маркетинг.

Міф 3. Бережіться стратегії червоного океану

Висококонкурентний ринок повинен бути прерогативою компанії. Тим не менш, це не означає, що ви повинні піти з бізнесу. Відсутність стабільності у питанні користувачів іноді може працювати на вас, якщо у вас є хороший досвід і навички управління та маркетингу, які допоможуть вам боротися з конкурентами.

Проведення ретельного предметного дослідження та вивчення ринку важливо в будь-якому випадку, і навіть якщо ви розробили абсолютно оригінальну ідею, ви все одно, щоб домогтися успіху, повинні зробити надзвичайно важку роботу. Все просто: не дозволяйте противнику відкинути вас назад.

Міф 4. Підприємці – обрані люди

У зв’язку з відкриттям нових ринків і сфер досліджень, популярність мобільних рішень перетворила безліч підприємців, у яких немає вагомого технологічного досвіду, в кваліфікованих лідерів мобільної індустрії.

Той факт, що ми щодня проводимо з мобільним телефоном, використовуємо різні додатки, граємо в ігри і живемо цифровий життям, створює безліч можливостей для створення власного успішного бізнесу.

Міф 5. Створення продукту є найважливішою справою

У світі є безліч мобільних компаній, які свято вірять, що штурм App Store без належних підстав є прибутковим бізнес-рішенням. Ви повинні дати вашому продукту підходящий поштовх за допомогою розумної стратегії запуску, з подальшою оптимізацією.

Ви повинні взяти до уваги цю маленьку, але дуже корисну істину, і поставити за мету витіснити помилкове поняття “створи щось, і вони куплять”.

І останнє, але не менш важливе. Ось історія про власницю невеликого соціально активного пересувного кафе. Вона потребувала в ефективному способі збільшити кількість клієнтів, у тому числі простій системі для обміну повідомленнями, яка б показувала розташування машини і відповідний час.

Після запуску програми отримана вигода перевершила всі очікування. Особливістю її додатка є карта лояльності. Це відмінний приклад хорошої стратегії для розвитку малого бізнесу. “Клієнти економлять гроші, а ми заробляємо гроші. Дійсно, це безпрограшна стратегія”, – розповіла вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *