Технології

Створено суперкар, який здатний їхати догори ногами

Brabham Automotive

Теоретично Brabham BT62 таку можливість набуває вже на швидкості в 265 км / год.

Компанія Brabham Automotive, яка ще в 2018 році представила суперкар Brabham BT62, розкрила деталі про аеродинамічну ефективність машини і її здатності теоретично рухатися догори ногами, якщо буде набрана досить висока швидкість.

Brabham Automotive

При розробці автомобіля використовувалися методи обчислювальної гідродинаміки (CFD), які потім перевірялися під час реальних заїздів. Виконана робота дозволила оптимізувати форму кузова машини для збільшення притискної сили, що діє на суперкар в русі.

Читайте також:  Аналітики повідомили про зростання середньої ціни смартфонів

Brabham Automotive

З урахуванням отриманих даних в Brabham Automotive прийшли до висновку, що Brabham BT62 здатний проходити повороти з поздовжніми перевантаженнями до 3.5 g. При цьому аеродинамічний обвіс створює велику притискну силу, що відповідає за зчеплення автомобіля з дорогою.

Brabham Automotive

Основним елементом, що формує притискну силу, стало заднє антикрило, яке створює 5 ньютон притискної сили на кожен 1 ньютон сили опору. Таким чином на швидкості 300 км/год обвіс Brabham BT62 генерує 1600 кг притискної сили (у більшості суперкарів цей показник становить 600 кг).

Brabham Automotive

Як підрахували інженери компанії, повністю заправлений паливом і всіма технічними рідинами Brabham BT62 з водієм на борту вже на швидкості 265 км/год здатний створити стільки притискної сили, що вона дозволить машині спокійно рухатися догори ногами.

Читайте також:  Xiaomi представила компактну електробритву з швидкою зарядкою за $ 37

Нагадаємо, всього буде зібрано 70 екземплярів Brabham BT62. Купе оснащується 710-сильним атмосферним 5,4-літровим V8 в поєднанні з 6-ступінчастою секвентальною коробкою передач. Brabham Automotive пропонує свою модель в трьох варіантах – для доріг загального користування, для трек-днів і для професійного автоспорту.

Залишити коментар