Технології

Samsung встановила рекорд швидкості в мережах 5G

5g

Починаючи з минулого року в світі почалося активне розгортання мереж п’ятого покоління. Samsung була в числі перших, хто почав масовий випуск 5g-смартфонів. Однак південнокорейська компанія не зупиняється на досягнутому. На тестових мобільних пристроях їй вдалося досягти найвищої швидкості передачі даних в галузі.

Нове досягнення було отримано за допомогою двох тестових гаджетів, оснащених 5g-модемами. Вони були підключені до смуги спектру 800 МГц діапазону mmWave із застосуванням технології MU-MIMO (Multi-User, Multiple-Input, Multiple-Output – “безліч користувачів, множинне введення, множинний висновок”) і агрегації несучих. За заявою представників компанії, на кожному з пристроїв була досягнута швидкість близько 4,3 Гбіт/с і зафіксований максимальний в галузі показник 8,5 Гбіт/с сумарно на обох гажетах.

Читайте також:  Вийшов мобільний Chrome на 64 біта. Що буде з 32-розрядною версією?

У демонстрації використовувався міліметровий спектр, що характеризується широкою пропускною здатністю. Подібна технологія вже зараз дає можливість операторам мобільного зв’язку надавати користувачам мультигігабітні швидкості, недоступні в більш низьких діапазонах. Такі швидкості відкривають доступ до трансляції відео в розширенні 8К, дистанційного навчання і конференцій за допомогою віртуальної реальності, а також інших технологій.

“Samsung як і раніше буде в авангарді розвитку технології 5G mmWave. Ця успішна демонстрація підтверджує потенціал міліметрових хвиль по створенню нових бізнес-сценаріїв і можливостей для мобільних операторів”, — розповів Хьюнхо Парк, старший віце-президент з мережевих технологій в Samsung Electronics.

Джерело: news.samsung.com