Майбутнє і минуле

21 цитата відомих людей про минуле і майбутнє

Всі ми хочемо, щоб наші невдачі, помилки і розчарування залишилися в минулому. А в майбутньому нам супроводжували успіх і багатство.

Однак майбутнє і минуле – це час, куди ми не можемо потрапити. Нас завжди оточує сьогодення.

Кожен з нас повинен навчитися виносити уроки з минулого і прогнозувати майбутнє, щоб приймати правильні рішення вже сьогодні.

BizUA підготував добірку цитат всесвітньо відомих підприємців, авторів, лідерів, в яких вони наповнюють своїм сенсом такі поняття, як минуле, майбутнє і сьогодення:

 1. “Майбутнє не можна передбачити, його можна винайти” – Денеш Габор, угорський фізик, лауреат Нобелівської премії з фізики в 1971 році.
 2. “Ви хочете, щоб у вас було майбутнє, де буде краще, а не гірше” – Елон Маск, глава компанії Tesla Motors.
 3. “Ваше майбутнє твориться справами сьогоднішнього дня, а не завтрашнього” – Роберт Кійосакі, американський підприємець, інвестор.
 4. “Ніхто не може прожити життя в зворотному напрямку. Дивіться вперед, це те, де знаходиться ваше майбутнє” – Рут Кроулі, американська журналістка, відома під псевдонімом Енн Ландерс
 5. “Ми всі тут знаходимося за якої-небудь особливої ​​причини. Перестаньте бути в’язнем свого минулого. Станьте архітектором свого майбутнього” – Робін Шарма, канадський письменник, один з найвідоміших у Північній Америці фахівців з мотивації, лідерства.
 6. “Одна з найтрагічніших речей, які я знаю про людську природу, що всі ми схильні відкладати життя на потім. Ми всі мріємо про якийсь магічний рожевий сад над горизонтом, замість того щоб сьогодні насолоджуватися квітучими трояндами за нашим вікном” – Дейл Карнегі , американський педагог, психолог.
 7. “Ніколи не дозволяйте вашим спогадам бути важливішими за вашу мрію” – Дуг Айвестер, колишній головний виконавчий директор Coca-Cola.
 8. “Ми тільки і думаємо, що про завтрашній день, але ми не знаємо, скільки їх, так що давайте почнемо працювати над нашим сьогоднішнім днем” – Івана Трамп, американська бізнесвумен.
 9. “Розумна людина завжди повинен пам’ятати про те, що, будучи нащадком минулого, вона, одночасно, є батьком майбутнього” – Герберт Спенсер, англійський філософ і соціолог.
 10. “Не відкладай життя на наступний тиждень, наступний місяць, наступний рік або наступне десятиліття. Єдиний раз, коли живете, – це зараз” – Селестін Чуа, лайф-коуч і блогер.
 11. “Ні наступного разу. Є зараз або ніколи” – Селестін Чуа, лайф-коуч і блогер.
 12. “Що б не принесло вам успіх у минулому, не зробить це в майбутньому” – Лью Платт, колишній головний виконавчий директор компанії Hewlett-Packard.
 13. “Не дозволяйте помилкам і розчаруванням минулого контролювати і управляти вашим майбутнім” – Зіг Зіглар, фахівець в області мережевого маркетингу.
 14. “Ті, хто не пам’ятають минуле, приречені проживати його заново” – Джордж Сантаяна, американський філософ і письменник
 15. “Кращий шлях передбачити майбутнє – це створити його” – Пітер Друкер, один з найвпливовіших теоретиків менеджменту XX століття.
 16. “Перш ніж мріяти про майбутнє або будувати плани, необхідно чітко озвучити те, що ти вже зробив – так чинять підприємці” – Рейд Хоффман, співзасновник LinkedIn.
 17. “Ставтеся до майбутнього як ніби воно вже тут” – Ларрі Еллісон, співзасновник Oracle.
 18. “У житті завжди щось виграєш і щось втрачаєш. Будь задоволений і веселий при виграші. Не шкодуй про програш і не кайся. Ніколи не озирайся назад – минулого ти все одно не зміниш. Але я намагаюся вчитися на його помилках” – Річард Бренсон, засновник корпорації Virgin Group.
 19. “Я можу звільнити людину, а потім подзвонити їй, щоб обговорити якийсь проект чи знову найняти її. Минуле мене не хвилює, важливо тільки сьогодення” – Стів Джобс, засновник компанії Apple.
 20. “У майбутньому на ринку залишиться два види компаній: ті, хто в Інтернеті і ті, хто вийшов з бізнесу” – Білл Гейтс, співзасновник компанії Microsoft.
 21. “Будь-які” хороші часи “- завжди результат вашого наполегливої ​​праці та постійної самовіддачі в минулому. Те, що ви робите сьогодні, – запорука завтрашніх результатів. Якщо хочете і завтра пожинати плоди, сійте насіння кожен день. Якщо ви хоч на хвилину ослабите концентрацію, то неминуче почнете відкочуватися назад “- Дональд Трамп, американський бізнесмен, президент компанії Trump Organization.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *