Технології

Samsung: як використовувати телевізор на карантині

Samsung Smart TV

Для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 Samsung закликає всіх залишатися вдома. Разом з тим компанія розповіла, як в період самоізоляції не випасти з робочого або навчального графіка, а також урізноманітнити дозвілля. І допоможуть в цьому розумні функції телевізора.

В умовах віддаленої роботи з дому важливо організувати простір навколо себе, від якого залежить ефективність і продуктивність праці. У цьому допоможе функція “віддалений доступ”, що дозволяє без проводів з будь-якого місця підключити телевізор до комп’ютера по Інтернету, щоб працювати на великому екрані, використовуючи для управління мишу і клавіатуру. Аналогічним чином можна також підключити смартфони та планшети.

Читайте також:  Знайдено спосіб збільшення ємності літій-іонних акумуляторів на 25%

Технологія “віддалений доступ” підтримується на всіх моделях телевізорів Samsung QLED, Crystal UHD, the Frame і The Serif.

Віддалено доводиться не тільки працювати, а й вчитися. За допомогою хмарних технологій можна без проблем використовувати телевізор для вивчення іноземної мови або виконання домашніх завдань. Функція Remote PC дозволяє отримати доступ до своїх документів, а також спільно працювати над груповими проектами і навіть проводити віддалені презентації.

У період самоізоляції варто також зайнятися своєю фізичною формою. Запустивши тренування на екрані телевізора, можна слідувати інструкціям тренера і виконувати вправи самому або разом з іншими членами сім’ї.

Читайте також:  Новий автомобільний акумулятор здатний зарядитися за п'ять хвилин

Телевізор потрібен і для розваг, наприклад, якщо підключити до нього ігрову консоль. Але пограти на великому екрані можуть і власники смартфонів або планшетів. Функція “трансляція екрану” дозволяє транслювати зображення з мобільного пристрою.

Для цінителів прекрасного у фірмовому “магазині мистецтва” з’явилися 44 нові роботи з музею Тіссена-Борнеміси. Крім цього, в розділі «в центрі уваги» Samsung спеціально відібрала 5 творів мистецтва, які допоможуть мислити спокійно і позитивно.