Технології

Samsung відключає одну з «класичних» функцій своїх смартфонів

Samsung S-Voice

У 2012 році, під час презентації нового флагманського смартфона Galaxy S3, Samsung анонсувала запуск свого першого голосового помічника, інтегрованого у фірмову програмну оболонку. Через вісім років представники компанії оголосили дату “похорону” технології, що дозволяє віддавати пристрою голосові команди.

Цифровий асистент S Voice встановлювався на велику кількість фірмових смартфонів серій Galaxy S, Galaxy Note, планшети Galaxy Tab і навіть на перші версії смарт-годинників компанії. Спочатку він позиціонувався як голосовий помічник, здатний полегшити управління Android-гаджетом. Але з часом пріоритетним для компанії став Bixby, і від підтримки його попередника було вирішено відмовитися.

Samsung оголосила, що сервери, що відповідають за функціональність S-Voice, будуть відключені 1 червня 2020 року, в результаті чого асистент перестане працювати на всіх раніше підтримуваних пристроях. В якості альтернативи власники старих моделей смартфонів можуть використовувати Google Assistant, а власники розумних годинників Gear S3 і Gear Sport отримають Bixby замість S-Voice з черговим оновленням прошивки.

Читайте також:  NASA оприлюднило основні положення місячної програми Artemis

Джерело: arstechnica.com

Залишити коментар