Технології

Boeing випробувала безпілотний вертоліт з вражаючими характеристиками

S-100 Camcopter

У 2009 році американська компанія Boeing в рамках тендеру уклала контракт на поставку австрійських безпілотних вертольотів S-100. Довгий час літальні апарати використовувалися під час розвідувальних операцій. На цьому ж тижні пройшли навчання, в ході яких безпілотник доставив вантаж в наближених до бойових умовах.

S-100 виготовлений австрійською компанією Schiebel. Для демонстрації своїх можливостей вертоліт в автономному режимі доставив в зазначену точку боєприпаси та інше спорядження для військових, довівши таким чином свою ефективність не тільки в якості розвідника.

Читайте також:  Adobe випустила «прощальне» оновлення для Flash Player

Незважаючи на досить скромні розміри (3,1 метра в довжину і 1,2 метра в ширину), безпілотник здатний розвивати швидкість до 190 км/год, а максимальна дальність польоту становить 180 кілометрів. При цьому він здатний перебувати в повітрі більше 6 годин, перевозячи вантаж вагою 34 кг. Максимальна ж маса ноші становить 50 кг.

Повідомляється, що вертоліт здатний пересуватися як автономно, так і за допомогою оператора. S-100 являє собою багатофункціональний безпілотник, який може використовуватися не тільки у військовій, але і в інших сферах: на лініях електропередач, в лісовому і сільському господарстві, а також в кінематографі.

Читайте також:  Google представила сервіс для створення святкової музики

Джерело: flightglobal.com