Робота мрії

18 простих способів як знайти роботу мрії прямо зараз

Прийнято вважати, що зміна роботи – це мало не подвиг.

Дійсно, коли справа, якою ви займаєтеся, ніяк не співвідноситься з роботою вашої мрії, подолати цей розрив стає дуже складно.

Adrian Granzella Larssen у своїй статті для The Muse описує, як це – жити так. Кожен день він прокидався з думкою, що, можливо, нелюбимою роботою йому доведеться займатися до кінця своїх днів. Виникла дилема – з одного боку така життя зовсім не доставляла радості, з іншого – зміна кар’єри представлялася чимось на зразок космічної подорожі.

Одного разу автор таки зважився і зробив перший крок, відправивши свою статтю в один журнал. Перший млинець грудкою – в публікації було відмовлено. Не зневірившись, автор все ж продовжив наполегливо рухатися до роботи своєї мрії, в підсумку отримавши шуканий результат.
Безумовно, всі проблеми з пошуком роботи вже давно розписані і розкладені по поличках. Існують всеосяжні стратегії, які потрібно використовувати – наприклад, практичний досвід у волонтерських програмах, участь у стартапах і т. д. Але, буває, що все вирішити можуть більш якісь дрібниці.

Отже, 18 ідей, які підійдуть для будь-якого охочого знайти роботу мрії.

 1. Ознайомтеся з блогами і сторінками людей, робота яких є вашою мрією.
 2. Натхнення можна отримати від професіонала, який зумів різко змінити кар’єру.
 3. Випишіть список літератури, присвяченої кар’єрі, і займіться читанням.
 4. Знайдіть п’ятьох людей в LinkedIn, які працюють в організаціях вашої мрії. Вивчіть їх профілі, навички та досвід. Результат не повинен вас бентежити (“Куди мені при їх 10-річному досвіді …”), навпаки, ці дані повинні вам допомогти з презентацією своїх навичок в резюме.
 5. Створіть документ, де ви зможете відстежувати та зберігати всі необхідні в процесі пошуку роботи контакти і компанії.
 6. Згадайте, чи немає у вас знайомого, що працює в потрібній галузі, і влаштуйте з ним зустріч у кафе.
 7. Не бійтеся звертатися до зовсім незнайомих людей.
 8. Візьміть одну з компаній своєї мрії, і розберіться, чи дійсно ви так сильно хочете там працювати.
 9. А тепер поновіть свою таблицю з компаніями з 5-го пункту.
 10. Додайте в друзі в соціальних мережах професіоналів, що працюють в галузі, в яку ви претендуєте потрапити.
 11. Подумайте, чи є у вас готові навички, які згодилися б на новій роботі.
 12. Напишіть нове резюме, яке більше зосереджено на планах, ніж на досягненнях.
 13. Обговоріть свої задуми з близькими людьми. Поділившись своїми планами, ви станете впевненішим.
 14. Візуалізуйте свої бажання, щоб ця “картинка” надихала вас в будь-який момент.
 15. Відвідуйте заходи, на яких ви можете зустріти корисні знайомства. Раптом пощастить зустріти особливо важливу для вашої кар’єри людину?
 16. Навіть нинішня робота може вам у чомусь допомогти. Займіться проектом, який близький вашої мрії. Це може підштовхнути ваші навички в потрібне русло.
 17. Продумайте способи для додаткового заробітку, адже зміна професії зажадає витрат у вигляді курсів, воркшопів і навчальних посібників.
 18. Не соромтеся описувати свій шлях до нової роботи. Можливо, ваші ідеї будуть відрізнятися від запропонованих в цьому матеріалі. Адже кожен випадок унікальний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *