Суспільство

ФОПам на час карантину пообіцяли виплачувати допомогу

ФОП

Кабмін анонсував виплати самозайнятим особам-підприємцям, які виховують дітей, виплати на час вимушеного простою бізнесу.

Уряд планує виплачувати ФОПам, які мають дітей, допомогу з догляду за дітьми у віці до 10 років у розмірі прожиткового мінімуму. Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі одного з телеканалів, передає в п’ятницю, 10 квітня, прес-служба відомства.

Вона зазначила, що допомогу будуть виплачувати одному з батьків, які на період карантину призупинили свій бізнес і втратили прибуток. Зараз розробляється механізм таких виплат.

Читайте також:  Пандемія: У Києві звільнилася чверть медиків

“Є фізичні особи-підприємці та інші самозайняті, яким зараз дуже складно, але вони не хочуть припиняти підприємницьку діяльність і фактично пішли в неоплачувану відпустку. Такі особи не можуть прийти в центр зайнятості і отримати статус безробітного”, – сказала Лазебна.

За її словами, такі виплати будуть здійснюватися під час дії карантину та протягом 30 днів після його завершення залежно від ситуації з карантинними заходами і станом економіки країни.

Лазебна додала, що Кабмін вже найближчим часом прийме рішення про надання такої допомоги.