Суспільство

Тварини захопили порожні вулиці Індії

Бродячі тварини в Індії

Поки люди сидять по домівках, тварини Індії вирішили встановити свої правила на вулицях міст.

Сотні мавп і бродячі домашні тварини перебралися в великі індійські міста, щоб заповнити порожнечу вулиць. У Мумбаї були помічені павичі, що сидять на верхівках припаркованих автомобілів. У Делі загони мавп нишпорять по стінах президентського комплексу Rashtrapati Bhawan, тварини спритно ховаються від військової охорони і пробираються на території міністерств та інших офіційних будівель.

“Вони крадуть набагато більше, ніж зазвичай, але поки не загрожують людям”, — розповів один з офіцерів, що чергували біля входу в палац.

Читайте також:  Ляшко розповів, що робити, коли за ковід-лікування вимагають гроші

Макаки-резуси, які часто вихоплюють їжу з сумок покупців, вже давно є проблемою в столиці. Але тепер, багато хто говорить, що мавпочки почали пробиратися в офісні будівлі під час карантину. А ось в Таїланді тварини влаштували справжні заворушення.

Мавпи борються за їжу в Ахмедабаді

Мавпи борються за їжу в Ахмедабаді

Інші тварини теж зраділи обмеженням, пов’язаним з коронавірусом. Гімалайський чорний ведмідь минулого тижня забрів у Гангток, столицю штату Сіккім. Там він вирішив зайти в телекомунікаційний офіс, поранивши інженера, як повідомляють місцеві ЗМІ.

А співробітники індійської лісової служби поділилися в соціальних мережах відеозаписами, на яких слони прогулюються повз закритих магазинів по пустельних вулицях.

На жаль, карантинні заходи можуть бути і смертельно небезпечними для деяких тварин.

Активісти з захисту прав тварин повідомили, що чотири коні, використовувані для туристичних поїздок в Калькутті, померли від голоду. Також, близько ста п’ятнадцяти коней, які працюють в екіпажах і були прикрашені квітами і повітряними кулями, виявилися кинутими напризволяще після того, як уряд наказав припинити роботу, повідомила Сушміта Рой, прес-секретар групи Love and Care for Animals. Власники екіпажів кажуть, що у них немає грошей на тварин після того, як їм наказали покинути вулиці. “Важко годувати свою сім’ю. Як же нам прогодувати коней?”,- сказав один з власників.

Табун коней на пустельній дорозі в житловому районі Кашміру

Табун коней на пустельній дорозі в житловому районі Кашміру

Бродячі корови і собаки, які знайшли нову свободу, відразу ж захопили міські перехрестя і сміттєві баки, але там недоїдки зникли, коли ресторани і магазини закрилися.

Адіті Бадам з Posh Foundation в Ноїді, недалеко від Делі, сказав, що притулки, подібні до його, намагалися нагодувати своїх тварин та інших бездомних під час карантину. Фонд отримує все більше дзвінків про покинутих домашніх тварин, які, за його словами, стали «серйозною проблемою». “Тут з кожним днем стає все важче”, – сказав Бадам.

Залишити коментар