Технології

Ford знайшов Mustang, про який нічого не знає

Ford Mustang

Ніхто зі співробітників автомобільного концерну не знає, що за машина зображена на фотографіях.

В архівах Ford знайшлися чотири фотографії, зроблені 2 травня 1966 року в стінах Ford Design Studio в Дірборні. На знімках зображений прототип середньомоторного спорткара Mustang, але ніхто зі співробітників марки, а також істориків і експертів по Ford не зміг визначити, що за машина була сфотографована.

Ford Mustang

Архіваріус Ford Дін Вебер, відшукавши знімки, зв’язався з журналістом Джоном Клором і PR-фахівцем Джоном Клінардом, обидва з яких спеціалізуються на моделі Mustang, але ніхто з них не зміг впізнати машину.

Читайте також:  Дослідники назвали покоління, яке найбільш активно використовує смартфони

Ford Mustang

Подальший пошук інформації серед діючих і колишніх дизайнерів, інженерів і топ-менеджерів Ford не допоміг пролити світло на загадкову машину — вона схожа на концепт-кари Ford Mustang I, Ford Mach 2 і Ford Allegro, але при цьому не є нею.

Ford Mustang

У підсумку фахівці Ford зневірилися самостійно дізнатися історію автомобіля і звернулися до шанувальників марки з проханням, якщо вони щось знають про середньомоторний прототип на основі Ford Mustang 1966 року, надіслати інформацію на поштову скриньку ClubHub@Ford.com. якщо відомості виявляться достовірними, то марка пообіцяла нагородити тих, хто надасть дані.

Залишити коментар