Технології

Популярну функцію WhatsApp «урізали» через коронавірус

WhatsApp

Через пандемію COVID-19 популярність месенджерів відчутно зросла. Але нерідко користувачі не обмежуються пересиланням смішних відео і цитатами — в мережі з’явилося багато дезінформації про поширення коронавірусу. Щоб знизити кількість фейкових повідомлень, розробники WhatsApp навмисно обмежили можливості фірмового додатка.

У минулому році повідомлення, які пересилаються через “треті руки” у вікні месенджера стали позначатися символом у вигляді подвійної стрілки. Це означає, що користувач не є автором повідомлення, а лише пересилає його, отримавши від одного зі своїх контактів. Але за останні кілька тижнів, згідно зі статистикою, в групових чатах і звичайному листуванні за допомогою масових розсилок поширилося багато дезінформуючих цитат.

Через використання наскрізного шифрування відстежити, звідки беруть початок “вірусні” повідомлення, занадто складно. Щоб зупинити цей “потік”, розробники WhatsApp прийняли рішення обмежити можливості пересилання — не більше одного чату за раз. Звичайно, ніхто не завадить відправляти інформацію кільком людям, але це не буде так швидко і просто, як раніше.

Крім того, враховуючи складну ситуацію в світі, з метою налагодити своєчасне надання населенню необхідної інформації, компанія почала співпрацю зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я та іншими відомствами. Вони вже розіслали сотні мільйонів повідомлень людям, які звернулися до них для отримання порад та інформації щодо коронавірусу.

Читайте також:  Тім Кук пояснив одну з головних обмежень iOS

Джерело: androidcommunity.com