Технології

HUAWEI розсекретила особливості свого першого телевізора з виїжджаючою камерою

HUAWEI TV

В ході конференції, присвяченій флагманському смартфону HUAWEI P40, генеральний директор компанії по споживчому бізнесу Річард Ю заявив, що в планах бренду — презентація ще одного проривного пристрою. Як з’ясувалося, мова йшла про розумний телевізор, який не тільки буде працювати на фірмовій операційці HongMeng, але і отримає висувну камеру. Тизер, який витік в мережу розкрив деякі особливості пристрою.

HUAWEI

Раніше Річард Ю зазначив, що управління телевізором можна буде здійснювати новим способом — без використання голосу або пульта. Враховуючи, що в HUAWEI Smart TV X65 розміститься 24-мегапіксельна висувна камера, по всій видимості, мова йшла про жестове управління.

Читайте також:  Розкрито характеристики 5G-смартфона Motorola з кодовим ім'ям «Kiev»

Сам телевізор отримає 65-дюймову OLED-матрицю і буде оснащений відразу 14 динаміками з об’ємним звучанням і калібруванням під геометрію конкретного приміщення. У моделі також застосовується технологія коригування кольору і частоти оновлення дисплея в залежності від навколишнього освітлення, що робить картинку більш природною.

Телевізор буде працювати під управлінням ОС HongMeng, максимально оптимізованої для смарт-ТВ. Презентація HUAWEI Smart TV X65 пройде 8 квітня.

Джерело: gizchina.com

Залишити коментар