Соціальні мережі

9 помилок, які ви постійно допускаєте у соцмережах

Більшість підприємців використовують соціальні мережі як засіб для просування своїх послуг або продукту. Близько 92% маркетологів назвали соцмережі важливою частиною бізнесу. Тим не менш, все постійно допускають помилки, які шкодять їхньому бізнесу.

Еntrepreneur виділяє 9 типових помилок, які багато допускають в соціальних мережах.

1. Опублікувати один і той же контент

Яку інформацію ви зазвичай публікуєте в соціальних мережах? Ви намагаєтеся робити контент різноманітним? Може ваші передплатники цікавляться якоїсь конкретної інформацією? Якщо ж ви будете постійно публікувати одне і те ж, у користувачів мережі, швидше за все, зникне інтерес до вас. Публікуйте різні типи контенту, створюйте опитування, робіть все, щоб передплатники відчували, що їхня думка важлива.

2. Ігнорувати передплатників

Не забувайте, що одним з найбільш цінних ваших активів є список контактів. Якщо ви не знаєте як зв’язатися з основною частиною ваших передплатників, що не спілкуєтеся з ними, то вам дуже важко буде просувати свій продукт або послугу. По-перше, це демонструє, що ви працюєте для свого гаманця, а не для людей, а по-друге, як ви зможете дізнатися про споживчі побажаннях?

3. Не відповідати на запитання і зауваження

Розмістити інформацію про себе в соціальних мережах недостатньо, щоб вам зацікавилися. Насправді, розміщення інформації, лайки, перепис – це лише частина формули успіху в соцмережах. Також ви повинні постійно спілкуватися з людьми: відповідати на коментарі та повідомлення.

4. Бути нещирим

Вам може здатися, що в соціальних мережах ви можете щось недоговорити, а щось прикрасити, розповідаючи про себе. Але не варто спокушатися, особливо, якщо для вас важлива довгострокова перспектива. Замість цього будьте самі собою. Поділіться своїми істинними думками та баченням певної ситуації, тільки тут теж слід поводитися обережно. У кожному разі, людям завжди подобаються, коли з ними відверті.

5. Не звертати уваги на цільову аудиторію

Коли ви публікуєте щось на своїй сторінці в соцмережах, як часто ви замислюєтеся про цільову аудиторію? Витратьте небагато часу і подумайте про те, для кого ви працюєте. А потім запитайте самі себе, ніж можете допомогти своїм клієнтам.

6. Постійно розповідати про свій продукт або послуги

Це, напевно, одна з найбільших помилок. Це не настільки ставиться до того, що ви постійно намагаєтеся продати товар або послугу, а до того, що ви постійно говорите про них. Таким чином ви ризикуєте викликати огиду. Не зациклюйтеся на продукті, публікуйте різну інформацію, яка розповість про його переваги без безпосередньої згадки про вашу роботу.

7. Чекати від соціальних мереж чогось неймовірного

Маркетинг в соціальних мережах є довгостроковим проектом. Звичайно, перші результати можуть бути помітні вже через пару тижнів, але дійсно вартий результат ви побачите тільки через кілька місяців або, навіть, років. На жаль, багато підприємців освоюють новий напрям дуже швидко, але також швидко залишають починання, не дочекавшись результатів. Підійдіть відповідально до роботи в соцмережах і через кілька місяців ви побачите результати своїх старань.

8. Не надавати належного значення взаєминам в соціальних мережах

Соціальні мережі не є транслятором позитивної інформації про вашу діяльність. Теодор Рузвельт говорив, що людей не хвилює, що ви знаєте, поки вони не зрозуміють, що ви дбаєте про них. Якщо ви не працюєте над побудовою взаємин в соціальних мережах, то втрачаєте клієнтів і ваша діяльність, найімовірніше, в підсумку зійде нанівець.

9. Занадто багато інформації

Однією з найбільш поширених причин відмови людей від спостереження за вашою діяльністю в соцмережах є занадто велика кількість інформації. Складно назвати оптимальний обсяг контенту, але ви весь час повинні пам’ятати про те, що не варто перевантажувати передплатників інформацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *