Технології

Apple розкрила назву свого «бюджетного» смартфону. І це не iPhone 9

iPhone SE 2

Протягом останніх декількох місяців інсайдери стали публікувати все більше інформації про новий «доступний» смартфон Apple — наступника iPhone SE. Якщо вірити множинним витокам, то гаджет можуть показати найближчим часом. Напередодні передбачуваного анонсу представники Apple випадково розкрили і офіційну назву майбутньої новинки.

Згідно з витоком, найдоступніший смартфон Apple дебютує як iPhone SE (2020). Згадка моделі була помічена на сторінці офіційного сайту вендора, присвяченій підбору аксесуарів. Справа в тому, що компанія вказала єдиний розмір захисного скла Belkin InvisiGlass для iPhone 8, iPhone 7 і iPhone SE, хоча оригінальний апарат з такою назвою має значно меншу діагональ дисплея.

Цей факт побічно вказує на те, що новий iPhone SE 2020 отримає ідентичний iPhone 7/8 розмір екрану. Таким чином, у близьких до компанії джерел практично не залишилося сумнівів, що дизайн нового «бюджетного» смартфона багато в чомусь буде схожий з моделями зразка 2014 — 2016 років.

Ще однією пов’язаною з гаджетом витоком стали терміни презентації. З чуток, продажі новинки можуть початися вже завтра, 4 квітня. Очікується, що смартфон отримає процесор Apple A13 Bionic, встановлений в iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max. Новий смартфон буде доступний в білому, чорному і червоному кольорах і буде комплектуватися 64/128/256 ГБ пам’яті.

Передбачувана ціна апарату складе від $399 в залежності від обсягу вбудованого накопичувача.

Джерело: slashgear.com

Залишити коментар