Технології

Оновлення iOS «зламало» одну з важливих функцій iPhone і iPad

FaceTime

Апдейт мобільної операційної системи iOS до версії 13.4 приніс користувачам гаджетів Apple не тільки виправлення помилок, але і прикрий баг, пов’язаний з одним із системних додатків. Чергове оновлення прошивки залишило безліч користувачів “яблучних” пристроїв без популярного вбудованого месенджера з функцією відеозв’язку.

Згідно з численними повідомленнями, при спробі дзвінка по FaceTime з iPhone або iPad, що працюють під управлінням актуальної версії прошивки, на гаджет із застарілою iOS 9.3.5 або iOS 9.3.6, виклик просто обривається. Пізніше з’ясувалося, що з аналогічною проблемою зіткнулися і користувачі комп’ютерів Mac, які отримали оновлення до macOS 10.15.4 і вище. Без вбудованого відеозв’язку виявилися власники iPod Touch 5-го покоління, iPad mini 1-го покоління, iPhone 4s, а також iPad 3-го покоління і iPad 2.

Читайте також:  Інсайдер назвав характеристики розтягуваного смартфона LG Rollable

“Привіт Apple, після встановлення iOS 13.4 я не можу зателефонувати FaceTime на пристрій з iOS 9. Це серйозна проблема, оскільки для мене і моїх двох дітей це єдина можливість побачити нашу 90-річну бабусю”, — написав у Twitter користувач Джонні Каставей.

“Я оновив iPhone та iPad до iOS 13.4 вчора. Тепер я не можу зателефонувати матері на FaceTime. Вона користується моїм стареньким iPad 3. Зараз вона знаходиться в ізоляції через пандемію коронавірусу і ми не можемо з нею зв’язатися. Будь ласка, виправте це якомога швидше”, – це і безліч схожих заяв посипалися на адресу корпорації на просторах соціальних мереж.

Читайте також:  Windows 10X отримає одну з фішок macOS для нових MacBook

Багато користувачів порахували, що таким чином Apple намагається примусово обмежити роботу деяких функцій на старих пристроях, стимулюючи користувачів купувати нові гаджети. За іншою з версій компанія прагне підвищити безпеку FaceTime, відмовляючись від підтримки більш вразливих ревізій мобільних ОС, але, на думку більшості «постраждалих», Apple вибрала не найкращий час для цього.

Представники компанії поки офіційно не прокоментували проблему.

Джерело: slashgear.com