Технології

Apple позбавила користувачів Android популярного додатка

Dark Sky

“Війна” між iOS і Android часом виражається не тільки в анонсі функцій, здатних зацікавити аудиторію — чималу частину користувацького досвіду складають і додатки для смартфонів. Одну з популярних утиліт компанія з Купертіно недавно “перехопила” у Google, просто купивши творців програми.

Додаток Dark Sky, представлений ще в 2011-му, відображає точні дані про погоду, включаючи інформацію про початок і закінчення дощу з точністю до хвилин або відомості про рух штормового фронту в режимі реального часу. Проект, реалізація якого була розпочата двома ентузіастами, в 2015 році отримав співвласника в особі компанії Applied Invention, а трохи пізніше з’явився API для використання сервісу іншими розробниками.

Спочатку програма дебютувала в App Store, а пізніше з’явилася і в каталозі Google Play. Чималу частину її аудиторії складають власники Android-гаджетів і переносної електроніки, що працює під управлінням Wear OS. Але недавня покупка сервісу компанією Apple означає припинення підтримки обох платформ. За словами одного із засновників Dark Sky Адама Гроссмана, додаток вже не можна завантажити в магазині Google, а для зареєстрованих користувачів підтримка припиниться 1 липня 2020 року.

Читайте також:  NASA поділилося найближчими планами підкорення космосу

Покупці преміум-підписки, термін якої закінчується пізніше зазначеної дати, отримають відшкодування коштів. Одночасно з Android припиниться підтримка і браузерної версії сервісу, яка залишиться доступна лише користувачам iOS.

Джерело: slashgear.com