Технології

Месенджер Telegram отримав великий апдейт з новими функціями

Telegram

Розробники Telegram оголосили про випуск масштабного оновлення месенджера з порядковим номером 6.0. Нова версія програми обзавелася рядом корисних можливостей, покликаних спростити сортування великої кількості чатів і звести до мінімуму ймовірність пропустити важливі повідомлення.

Telegram

Однією з головних нововведень стала можливість створення до 10 окремих вкладок для сортування каналів за тематикою — наприклад, розважальні, робочі та сімейні. Відповідний пункт меню з’явився в налаштуваннях програми. Крім того, підтримується об’єднання чатів певного типу, таких як «канали» або «непрочитані». При цьому структура вкладок синхронізується з усіма пристроями, на яких встановлений клієнт месенджера.

Читайте також:  Антивірус Norton майнить Ethereum в фоновому режимі. Але це не баг

Telegram

Ще однією зміною стало зняття ліміту на кількість закріплених вгорі списку чатів, яке раніше обмежувалося п’ятьма бесідами. Варто відзначити, що ця функція працює тільки у вкладках — на головному екрані всі канали «пришпилити» не вийде.

Telegram

Привести в порядок довгий список допоможе функція “архівувати”. Приховати будь-який чат можна свайпом вліво. На Android, якщо архівні папки вже використовуються, потрібно вибрати необхідний пункт меню після довгого натискання на рядок бесіди. Коли в прихований каналприходить нове повідомлення, він повертається в загальний список.

Telegram

Для каналів, що мають понад 1000 передплатників, з’явилася функція перегляду докладної статистики про динаміку відвідуваності та ефективності публікацій.

Читайте також:  Собівартість Samsung Galaxy S21 виявилася нижче, ніж у S20

З апдейтом месенджер також отримав нові анімовані смайлики і можливість кинути віртуальний кубик, щоб випробувати удачу або вирішити долю інтернет-спору.

Оновлена версія Telegram вже доступна в Google Play і App Store для всіх підтримуваних пристроїв.