Економіка

АМКУ назвав бажаний рівень зниження цін на бензин

Бензин

В Україні є потенціал до ще більшого зниження ціни на паливо, вважають у відомстві.

В Антимонопольному комітеті України очікують від мереж автозаправних станцій подальшого зниження цін на бензин і дизпаливо. Про це напередодні повідомила прес-служба АМКУ.

Зазначається, що сьогодні відбудеться низка зустрічей з керівниками мереж АЗС, що працюють під брендами WOG, OKKO, Ukrnafta, Socar і UPG.

“Мета зустрічей – отримати пояснення щодо ціноутворення на нафтопродукти і відповідності вартості, зазначеної на стелах автозаправок, тим змінам, яких зазнав ринок в останні місяці: падіння цін на нафту і великий опт, коливання курсу гривні тощо”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в АМКУ констатують, що зараз триває зниження цін на автозаправках.

Читайте також:  Українські єврооблігації різко впали в ціні

“Вітаючи таку реакцію учасників ринку на попередні рекомендації, комітет разом з тим отримує дані від аналітичних агентств, які вказують на наявний потенціал до ще більшого зниження ціни. Наприклад, для бензину марки А-95 виправданим може бути зниження ще на 3-5 грн”, – вважають у відомстві.

В АМКУ висловили переконання, що майбутні зустрічі з керівниками мереж АЗС дозволять здійснити наступний крок у наближенні роздрібних цін на високооктанові бензини і дизельне паливо до рівня, який відображав би справжню дієву конкуренцію на цьому ринку.

Залишити коментар