Технології

Автопілот Tesla навчився розпізнавати сигнали світлофора

Tesla

Важлива особливість електрокарів Tesla полягає в тому, що вони постійно отримують оновлення, що додають нові можливості. Зокрема, таким чином активується функція автопілота, робота якої постійно вдосконалюється. Як стало відомо, незабаром електромобілі Ілона Маска стануть помітно розумнішими.

Автопілот Tesla здатний самостійно керувати автомобілем на шосе, слідувати за вказаним маршрутом, реагувати на маневри інших машин і розпізнавати перешкоди на дорозі. Тепер же систему навчили розуміти сигнали світлофорів і слідувати їм.

У представленому відео показаний електрокар Model 3, який при включеному автопілоті здатний «бачити» світлофори над дорогою, розпізнаючи світло на них і реагуючи відповідним чином. На зелений автомобіль вільно проїжджає, але як тільки перед ним загоряється червоний — він самостійно пригальмовує. При цьому на приладовій панелі з’являється відповідне повідомлення.

Повідомляється, що автопілот також здатний розпізнавати і реагувати на знаки зупинки. Все це входить в пакет Full Self-Driving, який власники електрокарів Tesla повинні докуповувати окремо за $7000. Правда, поки нові функції знаходяться в стадії тестування, і немає інформації, коли вони стануть загальнодоступними.

Джерело: electrek.co