Технології

Експерти розповіли, як правильно дезінфікувати гаджети

дезінфікувати гаджети

Поверхня смартфона в розпал пандемії коронавірусу може стати джерелом інфекції-тому важливо своєчасно проводити дезінфекцію свого пристрою. Експерти “Лабораторії Касперського” розповіли про доступні способи знезараження цифрової електроніки без шкоди для неї і власника.

За словами фахівців, найкраще для дезінфекції апарату підійде ізопропіловий спирт в концентрації 70-80%, який завдає найменшої шкоди дисплею електронного пристрою. В якості альтернативи можна використовувати етиловий спирт, перекис водню і гіпохлорит натрію, але варто враховувати, що вони здатні з часом пошкодити покриття пристрою.

Експерти відзначають, що виконати процедуру в «польових умовах» не завжди просто — щоб антисептик був ефективним, він повинен знаходитися на поверхні не менше хвилини. При цьому не варто лити дезінфікуючий розчин в роз’єми — краще змочити ватний диск або аналогічний матеріал і ретельно протерти поверхню смартфона.

Читайте також:  «2020-й був іншим». Google відмовилася від щорічного відеощоденника YouTube Rewind

Раніше експерти розповіли про базові способи «самозахисту» від коронавірусу при поході в магазин. Для цього необхідно дотримуватися дистанції від інших покупців, а скориставшись кошиком або візком, не чіпати обличчя руками, і вимити їх з милом або обробити антисептиком при першій можливості.