Технології

YouTube знизив якість трансляції відео по всьому світу

YouTube

Після заяви уряду ЄС про необхідність зниження навантажень на глобальну мережу в період пандемії коронавірусу, представники відеохостингу YouTube вжили необхідних заходів в Європейському регіоні. Через кілька днів нововведення стало глобальним: відеохостинг знизив розширення за замовчуванням всіх відтворюваних відеороликів до 480p по всьому світу.

У зв’язку зі значним навантаженням на всілякі Інтернет-сервіси через велику кількість користувачів, що знаходяться на вимушеному карантині, Google прийняла рішення про зниження якості відео вже з 25 березня 2020 року. Варто відзначити, що мова про розширення за замовчуванням при запуску плеєра: користувачі можуть як і раніше вибрати опції HD або Full HD вручну, якщо це необхідно.

“Ми продовжуємо тісно співпрацювати з урядами та мережевими операторами по всьому світу. Зі свого боку ми постаралися мінімізувати навантаження на глобальну мережу в цій безпрецедентній ситуації. Спочатку ми запустили примусове зниження дозволу на території ЄС, але, враховуючи глобальність кризи, розширюємо його географію по всьому світу починаючи з сьогоднішнього дня”, – заявили представники YouTube.

Читайте також:  Нейронна мережа «прокачала» легендарний фільм 1896 року до 4K @ 60 fps [ВІДЕО]

Аналогічні заходи вжили стрімінгові майданчики Amazon і Netflix, знизивши якість відтворення до SD на період пандемії коронавірусу. Дата закінчення “карантину” потокових сервісів поки невідома.

Джерело: gizchina.com

Залишити коментар