Технології

Volkswagen перетворила культовий мікроавтобус 60-х в електрокар

Volkswagen e-BULLI

Слідом за минулорічним апгрейдом ретро-моделі Type 20 німецька компанія Volkswagen представила оновлену версію мікроавтобуса e-BULLI T1 Samba зразка 1966 року. Змінам піддалася не тільки силова установка автомобіля, а й інші звичні водіям елементи.

При створенні концептуального транспорту виробник постарався зберегти вигляд електрокара в дусі атмосфери 60-х. Ключові зміни припали на функціональність моделі: наприклад, класичні круглі фари обзавелися світлодіодними елементами замість ламп, а радіоприймач отримав модуль Bluetooth, USB-порт і навіть підтримку технології We Connect, за допомогою якої інформація про стан автомобіля передається на смартфон.

На приладовій панелі восьмимісного мікроавтобуса розмістився цифровий дисплей, що інформує водія про швидкість руху, стан акумулятора та інші важливі показники. У числі інших особливостей ретромобіля – панорамний дах, шкіряні сидіння і обробка салону із застосуванням дерева.

На одному заряді акумулятора ємністю 45 кВтг оновлений e-BULLI T1 Samba може проїхати до 199 кілометрів. При цьому версія з електродвигуном має велику максимальну швидкість порівняно з оригіналом — 130 проти 105 км/ч. Новинка була представлена в єдиному екземплярі, але за запевненням виробника, «прокачати» свій бензиновий автомобіль можуть і інші власники моделі — обійдеться така процедура в $69 500.

Читайте також:  ЗМІ: Microsoft розробляє свою альтернативу процесорам Intel

Джерело: mashable.com