Суспільство

Tesla передала штату Каліфорнія понад тисячу апаратів ШВЛ

Ілон Маск

Глава Tesla Ілон Маск придбав в Китаї 1 255 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ), необхідних при лікуванні важких випадків захворювання COVID-19, що викликається новим коронавірусом. Tesla передавала апарати владі штату Каліфорнія, які направлять їх в місцеві лікарні.

Глава Tesla Ілон Маск закупив 1 255 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) китайського виробництва і передав їх владі штату Каліфорнія (Маск повідомив у Twitter, що апарати вже доставили в Лос-Анджелес): влада, у свою чергу, направить їх в місцеві лікарні. Дане обладнання застосовується при лікуванні важких випадків COVID-19 — інфекційного захворювання, що викликається новим коронавірусом. Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом назвав вчинок Маска “героїчним”.

На момент публікації матеріалу в світі налічується в цілому більше 384 000 випадків зараження новим коронавірусом (в США — більше 46 000); жертвами вірусу стали вже більше 16 000 чоловік.

Читайте також:  У Києві за добу ніхто не одужав від COVID-19

Багато автовиробників прийняли рішення про припинення виробництва у зв’язку з пандемією коронавірусу. Про подібне рішення нещодавно оголосила і Tesla (воно торкнулося заводу у Фрімонті і заводу з виробництва сонячних панелей в Нью-Йорку).