Технології

Всі версії Windows виявилися вразливими для хакерської атаки

Microsoft

Компанія Microsoft попередила користувачів Windows про загрозу злому за допомогою недавно виявлених вразливостей, що торкнулися всіх версій операційної системи. Як виявилося, “дірки” в безпеці дозволяють хакерам віддалено захоплювати контроль над чужими ПК, навіть якщо їх власники не відкривали скачаний з мережі шкідливий файл.

Дві уразливості нульового дня були виявлені в бібліотеці Windows Adobe Type Manager Library, що дозволяє програмам керувати шрифтами, які випускаються Adobe Systems. Примітно, що до виконання шкідливого коду може привести не тільки відкриття заражених документів в додатку, але і попередній перегляд засобами самої Windows. Скориставшись спам-розсилкою, зловмисники здатні “захопити” комп’ютери, які цікавлять їх після виконання скрипта. За заявою Microsoft, ризику злому схильні всі версії десктопної ОС, сумарна аудиторія якої обчислюється мільярдами користувачів.

Зараз компанія працює над усуненням вразливостей, але випуск відповідного апдейту очікується не раніше 14 квітня. При цьому оновлення для Windows 7 отримають тільки корпоративні ПК з розширеною підпискою. В якості тимчасового способу вирішення проблеми користувачам рекомендується відключення панелі попереднього перегляду в Провіднику Windows. Ознайомитися з інструкцією по виконанню цієї процедури можна на офіційному сайті розробників ОС.

Джерело: engadget.com

Залишити коментар