Технології

Новий апдейт Windows 10 «зламав» вбудований антивірус Microsoft

Windows Defender

На початку лютого незалежна лабораторія AV-Test назвала Microsoft Windows Defender одним з найефективніших рішень для забезпечення безпеки операційної системи. Але з черговим оновленням ОС користувачі виявили серйозний збій в роботі популярного антивіруса, значно знижує його надійність щодо запобігання зараження комп’ютера шкідливим софтом.

Windows Defender

Згідно зі спостереженнями власників ПК під управлінням Windows 10, після установки великого весняного патча безпеки Windows Defender став пропускати деякі файли при скануванні системи, не перевіряючи їх на наявність шкідливого коду. Пізніше “дивну” поведінку утиліти підтвердили багато користувачів “десятки”.

Читайте також:  Вчені створили економічне і безпечне «скло» з дерева

Примітно, що “ігнорування” файлів відбувається як при повному, так і при швидкому скануванні, як якщо б вони раніше були додані користувачем в список виключень — навіть за умови, що він цього не робив.

Windows Defender

Після закінчення перевірки ПК на екрані виникає помилка з текстом: “Об’єкти були пропущені в процесі сканування. Windows Defender пропустив об’єкт через винятки в налаштуваннях сканування мережі”.

Представники Microsoft ситуацію поки не прокоментували.

Джерело: bleepingcomputer.com

Залишити коментар