Суспільство

Білл Гейтс передбачив епідемію коронавірусу 5 років тому

Білл Гейтс

Епідемія коронавірусу активно поширюється по всьому світу. На тлі занепадницьких настроїв все більше людей задаються питанням: як таке могло статися, і чому нічого не було зроблено для запобігання епідемії. Виявляється, що спроби були. 5 років тому Білл Гейтс передбачив те, що відбувається зараз, заявивши про наслідки і рішення, але він був просто проігнорований.

Передбачення було дано на конференції TED в 2015 році. За словами Білла Гейтса, людство витрачає мільярди доларів на ядерне стримування, при цьому ігноруючи вірусну небезпеку. Він розповів про епідемію Ебола, яка, за його словами, повинна була показати недосконалість системи охорони здоров’я. При цьому Білл Гейтс уточнив, що з Еболою людству просто пощастило, оскільки вона вибухнула в сільській місцевості і не передавалася по повітрю.

Читайте також:  Степанов озвучив зарплату медиків у 2021 році

Засновник Microsoft висловлював побоювання з приводу можливості нових епідемій і в ході інших своїх виступів:

Коронавірус передається по повітрю, він все ще маловивчений і від нього немає ефективного лікування. За словами Білла Гейтса, Нова пандемія може коштувати людству занадто дорого. Відтоді минуло 5 років. У відеозапису близько 5 мільйонів переглядів, але люди так і не зробили ніяких висновків.

Нагадаємо, що нещодавно Білл Гейтс покинув раду директорів Microsoft, щоб повністю присвятити себе благодійності. Він вже пожертвував 100 мільйонів доларів на боротьбу з коронавірусом.

Джерело: phonearena.com