Суспільство

Пандемія коронавірусу привела до рекордного падіння попиту на смартфони

Смартфони

Незабаром після звіту аналітичної компанії Strategy Analytics про суттєві зміни у всесвітньому рейтингу найбільших виробників смартфонів вийшло нове дослідження. Воно продемонструвало, що даний сегмент ринку відчуває рекордне падіння попиту.

Strategy Analytics

Всього в лютому було реалізовано близько 61,8 мільйона пристроїв, що на 38% нижче показників минулого року, коли за 28 днів було продано 99,2 млн гаджетів. За словами аналітиків, це найбільший спад за весь час. Головною причиною того, що відбувається стала епідемія коронавірусу.

Читайте також:  У Києві новий рекорд смертності від COVID-19

«У лютому 2020 року відбулося найбільше падіння в історії світового ринку смартфонів. Попит і пропозиція на мобільні пристрої впали в Китаї, в Азії і сповільнилися по всьому світу. Це період, який індустрія захоче забути”, – зазначив Ніл Моустон, виконавчий директор Strategy Analytics.

Фахівці прогнозують збереження такої динаміки і в березні, незважаючи на поступове відновлення виробництва в Китаї. Причиною тому стало зниження попиту з боку європейських і американських покупців, де ситуація з коронавірусом стає критичнішою з кожним днем.

Джерело: 9to5mac.com

Залишити коментар