Технології

Слух: Samsung випустить 150-мегапіксельний сенсор для камер смартфонів

108МП

108-мегапіксельний сенсор Samsung ISOCELL Bright HM1 для камер смартфонів набув широкого поширення порівняно недавно. Однак за даними інсайдерів, компанія вже готує до випуску ще більш просунутий датчик, який буде представлений в цьому році і отримає безпрецедентний дозвіл за мірками індустрії.

Samsung Nonacell

За даними мережевих джерел, новий датчик з лінійним розміром матриці 1 дюйм отримає дозвіл 150 Мп і буде підтримувати фірмову технологію Samsung Nonacell, що об’єднує дев’ять сусідніх пікселів в один великий з метою підвищення світлочутливості. Отримані таким чином 16-мегапіксельні нічні знімки будуть відрізнятися високою якістю зображення в порівнянні зі стандартним режимом зйомки.

Комерційна назва новинки не повідомляється. За непідтвердженою інформацією, першим смартфоном, що використовує нову матрицю, стане новий флагман Xiaomi, реліз якого намічений на кінець 2020 року. У першому кварталі 2021 року його ж отримають смартфони старших лінійок OPPO і vivo. Точна дата анонсу і вартість новинки невідомі.

Читайте також:  Названо смартфони, які найбільше втрачають в ціні після покупки

Джерело: slashgear.com

Залишити коментар