Працівник

Зазирнути всередину: визначаємо співробітників, яких варто заохочувати

Часто, кращі співробітники знаходяться зовсім поруч, але визначити їх не так вже й просто. Просування всередині компанії має велике значення, як для вас, так і для всіх співробітників.

Ваші співробітники, особливо ті, які працюють тривалий час в компанії, дуже важливі, адже вони зсередини знають суть діяльності компанії і працюють заради її розвитку. Щоб зберігалася їх продуктивність і бажання працювати на благо компанії, час від часу варто робити хоча б невеликі заохочення.

Business.com пропонує 5 характеристик співробітників, які безсумнівно заслуговують заохочення.

1. Вони не бояться відповідальності

Помітити співробітників, які заслуговують заохочення, при бажанні, не так і важко. Це ті люди, які не бояться відповідальності, які добровільно погоджуються очолювати проекти. Ви помітите їх серед співробітників, які беззастережно виконують все, що їм доручають. У них вкрай рідко з’являються якісь відмовки.

Як пише Августин Ейвері, не потрібно просити співробітників жертвувати обідом або працювати поза урочного часу, заради певного проекту, адже вони і без того повністю присвячують себе роботі.

Ви повинні звернути увагу, які відносяться до роботи, як до спільної справи, до якої вони безпосередньо причетні. Істинна ознака готового до просування співробітника – відсутність страху перед відповідальністю за всю команду.

2. Вони не бояться приймати рішення

Лідери не повинні боятися приймати рішення.

Ви добре про це знаєте і необхідно цінувати ці якості в співробітниках. Вони не повинні боятися підійти до вас з проблемою, щоб попросити допомоги, приймаючи рішення.

Хороші співробітники не повинні боятися озвучувати проблеми. Це показник того, що вони готові їх обговорювати і придумувати рішення. Щоб прийняти вірне рішення, необхідно все добре обдумати.

Ви завжди повинні звертати увагу на членів команди, які пропонують варіанти для вирішення проблем. Це не завжди ідеальні припущення, але це показує, що їм не байдуже, що відбувається.

3. Вони поважають колег

Зверніть увагу, що це не люди, які щосили показують свою любов до колег, це ті, хто поважають своїх співробітників. Також, все з повагою ставляться до цієї людини. Але варто пам’ятати, що існує різниця між любимчиками і людьми, яких поважають.

Це дуже важливий момент, якщо ви вирішили підвищити співробітника на посаді.

Світ дедалі більше переходить від конкуренції і суперництва до командної роботи, коли колеги поважають один одного і спільними зусиллями працюють на благо компанії. Якщо людина користується повагою, то інші будуть прислухатися до його думки.

4. Вони підтримують інших

Хороші співробітники завжди радіють успіхам інших. Вони будуть підтримувати колег, а це добре в загальному для колективу.

Відмінний працівник завжди буде корисний для інших. Він допоможе знайти людей, які добре справляються з певними завданнями.

5. Вони стресостійкі

Стрес є невід’ємною частиною нинішнього бізнес-середовища. Якщо ви шукаєте кандидата на керівну посаду, зверніть увагу на його стресостійкість, адже йому неодноразово доведеться стикатися з різними труднощами.

Дослідження Інституту психології Копенгагенського університету в Данії показали, що керівники вважають стресостійкість важливим фактором при призначенні людини на посаду. Вимоги до менеджерів, щодо їх здібностей справлятися з конфліктними ситуаціями значно вищі, ніж до інших співробітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *