Суспільство

Названий термін закінчення пандемії коронавірусу

коронавірус

Китайські фахівці заявили, що глобальна пандемія COVID-19 може закінчитися вже до червня нинішнього року — правда, за певних умов.

Представники системи охорони здоров’я КНР вважають, що до літа з коронавірусом можна буде впоратися, але тільки в тому випадку, якщо всі країни зроблять необхідні кроки для боротьби з COVID-19. Пік захворюваності в китайській провінції Хубей пройшов: кількість нових реєстрованих випадків впало на порядок завдяки суворим заходам, у тому числі масштабному карантину. Для запобігання поширенню захворювання в інших країнах, вважають китайці, необхідно дотримуватися рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, а також робити зусилля на національному рівні.

Читайте також:  Психологи перевірили зв'язок між технологіями і психічним здоров'ям

Крім того, захворюваність повинна впасти з настанням теплих місяців, стверджують фахівці. У зв’язку з уповільненням поширення коронавірусу китайська влада послабила суворі заходи стримування, в тому числі обмеження на поїздки, а також дозволили деяким галузям відновити виробництво. Кількість зареєстрованих в материковій частині Китаю випадків COVID-19 склала 80 793, з них 62 793 людини вже одужали і виписані з лікарні. За останніми даними, у світі зафіксовано майже 128 тисяч випадків зараження коронавірусом. На другому місці за кількістю тих, що заразилися після Китаю знаходиться Італія: понад 12 тисяч осіб.