Технології

Мотоцикли Harley-Davidson оснастять Android

Harley-Davidson

Більшість нових автомобілів поставляються з функціями CarPlay і Android Auto, а ось з мотоциклами ситуація поки складніше. На радість фанатів двоколісного транспорту, компанія Harley-Davidson оголосила, що зовсім скоро її байки, в тому числі і ті, що вже вийшли, отримають підтримку «зеленого робота».

Harley-Davidson

Панель Boom! Box GTS

Власники мотоциклів Touring, Trike і CVO з інформаційно-розважальною системою Boom! Box GTS, випущених в 2014-му або пізніше, вже на початку літа цього року зможуть встановити Android Auto. Зробити це можна буде як вручну, так і в одному з дилерських центрів. Компанія також оголосила, що починаючи з 2021 року всі нові моделі Touring, CVO і Trike з Boom! Box GTS будуть поставлятися з Android Auto за замовчуванням.

Платформа за допомогою зручного інтерфейсу надає швидкий доступ до навігації, дзвінків, «Google асистенту», відтворення музики та інших функцій при підключенні Android-смартфона до мультимедійної системи транспортного засобу по USB.

Варто відзначити, що Harley-Davidson впровадила підтримку Apple CarPlay в свої мотоцикли ще в 2018 році, а ось користувачам Android довелося чекати весь цей час.

Джерело: engadget.com