Суспільство

Браконьєри вбили останню в світі самку білого жирафа

Білий жираф

З трьох в світі білих жирафів залишився тільки самець – самку і дитинча знайшли мертвими.

Останки двох тварин були знайдені рейнджерами заповідника округу Гарісса на сході Кенії, про що офіційно заявили представники Товариства захисту дикої природи Ішакбіні Хірола. Як підкреслили рейнджери, самка і її 7-місячна дочка були знайдені вже в скелетованому стані — тварин вбили близько 4-х місяців тому.

“Ми – єдине місце в світі, де мешкають білі жирафи. Вбивство двох особин є ударом по всіх кроках, які робилося нашою спільнотою для збереження рідкісних і унікальних видів. Це дуже сумний день для громади Іджара і Кенії в цілому”, — зазначив менеджер товариства захисту дикої природи Ішакбіні Хірола Мохаммед Ахмедноор.

Читайте також:  «Вони загинуть» - Ілон Маск про долю перших марсіанських космонавтів

Нагадаємо, білих жирафів вперше помітили в 2017 році під час патрулювання заповідника в Кенії. Тварини не альбіноси, а їх біле забарвлення викликане лейкізмом – мутацією, яка призводить до часткової втрати пігментації зовнішнього покриву без втрати пігментації очей. За час спостереження за білими жирафами самка народила двох дитинчат, в живих з яких тепер залишилося тільки одне.