Робота

5 істин про нетрадиційну сучасну кар’єру

кар'єра

У традиційних напрямках, таких як фінанси і торгівля принципи роботи помітно відрізняються від того, що було навіть 10 років тому. У той час, як технології категорично змінюють особливості багатьох робочих місць, деякі сфери діяльності отримують друге дихання і стають дуже популярні серед здобувачів. Багато спеціальностей стають популярні завдяки новим технологіям і можливості працювати віддалено.
Mashable описує кілька істин сучасної кар’єри, які стали особливо популярні в протягом останніх 10 років.

1. Дистанційна робота стає все популярнішою

Багато людей тільки й мріють, щоб виконувати роботу, перебуваючи в райському куточку: в гамаку, на мальовничому пляжі, в кафе або не встаючи з ліжка з чашкою гарячого шоколаду.

Подібна робота є можливою для абсолютно різних напрямків, навіть для медицини. У Європі дистанційною роботою нікого не здивуєш, поступово подібна тенденція стає все більш популярною і в Україні.

Правда, незважаючи на зростання популярності, багато роботодавців все ще не довіряють новим тенденціям і воліють контролювати співробітників.

2. Нові технології навіть традиційні напрямки можуть перетворити на передові

Розвиток різних напрямків на ринку праці має особливо важливе значення для випускників вузів, у яких з’являється більше можливостей влаштуватися на гідну роботу. Все більш затребуваними стають інженерні спеціальності, архітектори, екологи.

Якщо ви зайняті пошуками нової цікавої роботи, то для початку почитайте про сучасні тенденції і напрямках.

3. Продуктивність важливіша часу, проведеного в офісі

Робота в офісі останнім часом є показником витраченого часу, а не виконаної роботи. Люди, які більше турбуються про виконану роботу, а не про те, що треба висидіти в офісі з 8:00 до 17:00 більш продуктивні.

Це ще раз доводить, що офіси повинні бути гнучкими, людям необхідно вільний простір, щоб виконувати більшу кількість роботи і робити це більш якісно. Сучасні керівники активно впроваджують нові принципи роботи, обмінюються досвідом і намагаються оновити сфери, де, здавалося б, все вже давно напрацьовано.

4. Онлайн-освіта в корені міняє систему

Тенденція до навчання протягом усього життя стає все більш актуальною в еру сучасних технологій. Замість того, щоб в 40 років сісти на студентську лаву, ви можете знайти потрібний ресурс і займатися в будь-який зручний для вас час. До того ж, при бажанні, можна знайти безліч програм авторитетних університетів, як вітчизняних, так і закордонних.

5. Інформаційні технології все більше поглинають ринок праці

Спеціальності, пов’язані з інтернет-технологіями, з кожним роком стають все популярнішими, як в Україні, так і в усьому світі. Технології – це вже невід’ємна частина практично всіх сфер діяльності. Не секрет, що володіння однією з мов програмування, навички WEB-дизайну здатні прокласти вам шлях до кар’єри вашої мрії. До того ж, приємним бонусом є дуже конкурентні зарплати.