Робота

5 істин про нетрадиційну сучасну кар’єру

кар'єра

У традиційних напрямках, таких як фінанси і торгівля принципи роботи помітно відрізняються від того, що було навіть 10 років тому. У той час, як технології категорично змінюють особливості багатьох робочих місць, деякі сфери діяльності отримують друге дихання і стають дуже популярні серед здобувачів. Багато спеціальностей стають популярні завдяки новим технологіям і можливості працювати віддалено.
Mashable описує кілька істин сучасної кар’єри, які стали особливо популярні в протягом останніх 10 років.

1. Дистанційна робота стає все популярнішою

Багато людей тільки й мріють, щоб виконувати роботу, перебуваючи в райському куточку: в гамаку, на мальовничому пляжі, в кафе або не встаючи з ліжка з чашкою гарячого шоколаду.

Подібна робота є можливою для абсолютно різних напрямків, навіть для медицини. У Європі дистанційною роботою нікого не здивуєш, поступово подібна тенденція стає все більш популярною і в Україні.

Правда, незважаючи на зростання популярності, багато роботодавців все ще не довіряють новим тенденціям і воліють контролювати співробітників.

Читайте також:  Здатність сфокусуватися на одному завданні зробить вас продуктивнішим

2. Нові технології навіть традиційні напрямки можуть перетворити на передові

Розвиток різних напрямків на ринку праці має особливо важливе значення для випускників вузів, у яких з’являється більше можливостей влаштуватися на гідну роботу. Все більш затребуваними стають інженерні спеціальності, архітектори, екологи.

Якщо ви зайняті пошуками нової цікавої роботи, то для початку почитайте про сучасні тенденції і напрямках.

3. Продуктивність важливіша часу, проведеного в офісі

Робота в офісі останнім часом є показником витраченого часу, а не виконаної роботи. Люди, які більше турбуються про виконану роботу, а не про те, що треба висидіти в офісі з 8:00 до 17:00 більш продуктивні.

Це ще раз доводить, що офіси повинні бути гнучкими, людям необхідно вільний простір, щоб виконувати більшу кількість роботи і робити це більш якісно. Сучасні керівники активно впроваджують нові принципи роботи, обмінюються досвідом і намагаються оновити сфери, де, здавалося б, все вже давно напрацьовано.

Читайте також:  30 речей в резюме, від яких потрібно негайно позбутися

4. Онлайн-освіта в корені міняє систему

Тенденція до навчання протягом усього життя стає все більш актуальною в еру сучасних технологій. Замість того, щоб в 40 років сісти на студентську лаву, ви можете знайти потрібний ресурс і займатися в будь-який зручний для вас час. До того ж, при бажанні, можна знайти безліч програм авторитетних університетів, як вітчизняних, так і закордонних.

5. Інформаційні технології все більше поглинають ринок праці

Спеціальності, пов’язані з інтернет-технологіями, з кожним роком стають все популярнішими, як в Україні, так і в усьому світі. Технології – це вже невід’ємна частина практично всіх сфер діяльності. Не секрет, що володіння однією з мов програмування, навички WEB-дизайну здатні прокласти вам шлях до кар’єри вашої мрії. До того ж, приємним бонусом є дуже конкурентні зарплати.

Залишити коментар