Технології

Слух: Microsoft поверне в Windows 10 скасовану корисну функцію

Windows 10

Оновлення для Windows 10 включають не тільки патчі безпеки — час від часу операційна система обзаводиться і новими функціями. Частина з них не розвивається далі стадії бета-тестування, але бувають і приємні винятки. Одним з них незабаром повинна стати технологія багатозадачності Windows Sets, яка була видалена з попередньої тестової збірки, але вже готується до повернення в програмний інтерфейс десктопної ОС.

Windows Sets дозволяє групувати додатки, веб-сайти та інший контент в окремих вкладках, які доступні в будь-якому вікні Windows і можуть синхронізуватися між різними пристроями. Після попереднього тестування в рамках програми Windows Insider в 2018-му Microsoft заявила, що ця функція «не зовсім готова і вимагає доопрацювання».

Нещодавно користувач Twitter @teroalhonen виявив відсилання до Windows Sets в бета-версії Windows 10 Software Development Kit. Це означає, що Microsoft може розглянути питання про повернення “наборів” у другому великому апдейті Windows 10 в 2020-му, оскільки поширення весняного оновлення під кодовою назвою 20h1 (також відоме як Windows 10 Version 2004) вже завершено.

Читайте також:  Телевізори Samsung будуть підлаштовуватися під настрій власника

Представники Microsoft витік поки не прокоментували.

Джерело: digitaltrends.com